Post by GinBook
Radary v editoru muzou delat az L4+, aspon tedy v CR.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Prosím o zakreslení do mapky kde přesně jsou. díky
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
OK, zakresleno jako klasické radary
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
world_a48b52xl wrote:Ahoj,

ve městě Úvaly byla přidána hromada radarů.
Město se tím chlubí v příspěvku na FB, plus nabízí mapu s jejich umístěním.
Prosím o zanesení.
To jsou opravdu měřící radary, nebo jen kamery? nebo jen Fake radary?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Glipko
porubcan wrote:tuto davam zaber z vacsej dialky. vyzera, ze to zariadenie je nainstalovane aj v opacnom smere.
http://oi47.tinypic.com/s0y5qx.jpg
Takze info priamo od ludi co riesia mytne brany - to coho je tam vela su ziarice (TX), podozrivy objekt je DSRC - zariadenie co chyta a spracuva signal z palubnych jednotiek (OBU). No a pre uplnost - tie veci hore na konstrukcii jak je upevnene zabradle su lasery co snimaju prejazd. Kamery si asi identifikoval kazdy sam ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Glipko
porubcan wrote: skusal som dnes nahravat pomocou blackbox appky, takze som ziskal zaber s nizkym rozlisenim...
v opacnom smere (TT->SC) je vsak v pravej casti brany namontovane este cosi + 2 kamery k tomu
ak nezabudnem skusim to odfotit nabuduce, zatial screen z videa z nizkym rozlisenim:
Vraj bola na tej brane kamera a PC, kvoli kontrole ci sedia pocty aut registrovanych systemom s realitou. Nepouzivalo to ich konektivitu, vraj tam bola nejaka antena, to by mohol byt ten podozrivy objekt pri kamerach. Cakam na potvrdenie, ci to tam stale je, ale vyzera, ze by to mohlo byt ono.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by Grepa
Čao, myslím, že když všechny rychlostní InfoTabule budeme systematicky mazat, kdykoliv na ně narazíme a pokusíme se kontaktovat editora (pravdopodoně L1), tak po čase se to musí začít zlepšovat. Není jiné cesty, než rezignovat a nebo aktivně potlačovat.
Fakt si myslím, že většina těch co InfoTabule aktivovala, to činila z dobré vůle pomoc. Já osobně, když jsem v klientu na InfoTabuli narazil, tak jsem si říkal blbost. Pak jsem ji videl po druhé, po třetí a myslel jsem si že to editoři chtějí. Přečetl jsem kousek nějakého topicu a výsledek zakreslil jsem cca 15 InfoTabuli a byl hrdý jak jsem užitečný.
Pak jsem konzultoval GinBookum a s klukama, výsledek je že moje info tabule jsou pryč a skoro všechno mažu. Myslím, že na okresce v Horní-Dolní na 99,999999% nic jiného než InfoTabule není. Samozřejmě nejde o to smazat funkční radary, ale jak říká GinBook "Postupně se to vyselektuje."
Myslím, že čím méně bude zobrazených InfoTabulí (fakeradarů) na mapě řádových klientů tím menší bude problém. Nebo je budeme mít v mapě všechny a budeme na ně říkal jak Venclovský "Já sú taký hrdý". No v každé druhé dědince mají 2-3 8-), super.

!!! Jen také nerozumím zámkům na radarech. Fakt, že někdy nejdou smazat a mršky se brání :( . Nejdřív mě napadlo že to má spojitost se segmentem cesty, ale to je asi blbost. Nevím, za zámků radarů jsem volajaký zmetený :?.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Tak na co dosáhneme smažeme a na co ne topic a permalink. Já už jsem u ověřených začal a pokud někomu šlápnu na kuří oko předem se omlouvám a rád to sním opravím i kdyby jsem se tam měl fyzicky vrátit ;) .

viewtopic.php?f=274&t=87201

editem: vyřešení permalinky bych odmazával a nebo jiná databáze (excel, ...) myslím, že zkušenosti tu jsou ;) .
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Možná by obráceně stálo za námahu obráceně:

Databáze (kraj, obec, ulice) pravých radarů a odkazem na osobu jenž má o konkrétním radaru pojem a permalinkem.

Motto: "Postupně se to vyselektuje."
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Nevím jestli všichni sleduji všechna vlákna , ale rád bych diskuzi z Ginbookum přeneslo na tento topic

viewtopic.php?f=274&t=87201&p=744124#p744102

viewtopic.php?f=274&t=87201&p=744124#p744104

viewtopic.php?f=274&t=87201&p=744124#p744124

teda s dovolením.


Jedna otázka, no z mnoha: Fake u proběhly několikrát mám pocit, že nejvíc v tomto topicu

viewtopic.php?f=22&t=21102&hilit=fake#p190765

Ale moje otázka, prosím. A nedaří se mi najít v české části odpověď => CO JE SEMAFOR S KAMEROU ?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message