Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by audis
audis wrote:editace názvů silnic stále nedostupná ... (Chrome)
chybějící editace názvů komunikací - řešení:
v Chrome chybí. Pokud spustím Internet explorer > jdu normálně na stránku cartuche > Explorer si vyžádá Doplněk Chrome a nainstaluje si ho > lze normálně editovat v papyru, editace názvů silnic je dostupná.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
potvrzuji, po vymazání cache Chromu opět lze editovat názvy silnic. komplikovaný.. :roll:
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
včera odpoledne mi taky kolem 1600 h odmítlo ukládat - vytrvale!! ani dnes nejde ukládat.

jinak mám pocit, že se včera něco většího posralo, protože jsem po několika desítkách minut zjistil, že se smazala silnice kterou jsem nesmazal. dnes v mapě je vidět, ale nedá se označit. a to ani v cartouchce.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
já to tam mám pozamykané = zašedlé všechno. takovéto zašednutí jsme nikdy neviděl ještě. nejsem tam AM.

nekončí ti tam AM? Jel jsi tam nekdy se zapnutým waze vubec?
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
šedivej editační panel, ne silnice
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
vv papyrusu ty Am nastroje zatim neexistuji. am nastroje bohuzel pouze v cartouche
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
Suik wrote:[Na fore po pouziti funkcie hladania najdes bud to moznost, ako si Papyrus prehodis do Cartouche cez "bookmarks/zalozky",
nemáte někdo po ruce ten kod? my english is basic a nenašel jsem to. díky. i dalším lidem by se to hodilo, s českou vysvětlivkou co to je a co s tím.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
perfektní práce!!! tleskám a děkuji
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
PROSBA:
tak jako šikovní lidé vymysleli ty skripty výše pro mapy.cz a googlemaps, nenapsal by někdo skrip pro www.dopravniinfo.cz ? to by se moc hodilo, čerpám z toho typy a čísla silnic. Moc by to urychlilo práci!!
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by audis
nejde mi v papyrusu (Googlechrome) mazat geometrie cesty (ty čtverecky) metodou jako obvykle.

Nechám zobrazit čtverečky > najedu nad něj myší > Delete. Vám to jde? Mně se vymaže celá cesta (pak je čárkovaná) nebo celá nějak zmizí. naštestí se lze vráti zpět, když neuložím.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.