LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by Lubik82
Len tak na okraj, trocha sa tam spomina aj waze waze
Lubik82
Posts: 43
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
lenovo S60 dual SIM LTE. Android 5.0.2. Waze s.rvena 4.1.0.1 :evil:

Post by LudvoB
Hmm. Je to sice "jen seriál", ale může to dopadnout i tak, jak je to v této části seriálu csi-cyber-s01e03

Odoslané z LG G3
P.S.: kde je tenhle servr? Dává časy příspěvků o hodinu víc.
LudvoB
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by LudvoB
vitj wrote:Zapnu mobil a vidim hromadu dudliku, vcerejsi zpravy na netu maji realny dopad.
Ty dudliky me velice rozesmaly pri predstave, ze bych je potkal v realu za volantem protijedouciho auta [emoji23]



Odoslané z LG G3
LudvoB
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ma5jkl
GinBook wrote:Guri live v Slovenské Zelené vlně. ;)

http://www.rtvs.sk/radio/relacie/detail ... =slovensko
Citujem:
"Waze aktivista Tomas Gursky bude sucastou Zelenej vlny aj v piatok popoludni na radiu Slovensko." ;-)
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dnes mal Guri cele poobedie zive vstupy v Zelenej vlne Radia Slovensko (a mal toho riadne vela co hlasit vdaka Waze, dnesna D1 bola koniec sveta)... Nemam podlozene nahravkami ale potvrdzujem ze to bol on :-)))
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Velmi som sa pobavil na poslednom odstavci:
V súčasnosti sa na Slovensku dopravné informácie systémom RDS-TMC už viac ako rok vysielajú, cez vysielače Fun rádia ich vysiela česká firma CE-Traffic a dohodu o ich využívaní má zatiaľ stále zrejme len výrobca navigácií Garmin. Aká je úplnosť a kvalita týchto informácií nie je jasné.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Nejaky screen z livemapy a foto asi od guriho ?? (btw su tie foto dostupne aj niekde inde?) http://drahovsky.blog.sme.sk/c/371779/p ... ciest.html
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»