Post Reply

Nowy na Waze - przedstaw się

Post by Marcin_S
Witam,
Co prawda nie jestem nowym Wazerem ale ktoś musi zacząć - informacje przedstawione przez Was pozwolą "starszym" określić gdzie mamy geograficzne białe plamy. Pomogą też w nawiązaniu wzajemnych kontaktów z Wazerami z sąsiedztwa.

Marcin_S, jeżdżę w Warszawie i jej okolicach - Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin itp.

Pozdrawiam i jeszcze raz witam,

Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times

POSTER_ID:1907279

1

Send a message

Post by makitorun
Witam obecnych,
Marcin z Torunia. Jeżdżę od paru dni, ale nastawiam się również na poprawki.
makitorun
Posts: 3
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by MalaRuda
metodą prób i błędów doszłam właśnie do tego że trzeba tam w ogóle nadać sobie nazwę użytkownika :oops:
MalaRuda
Posts: 1
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Malesiak
Siemanko!

Kuba z Warszawy, ale będę jeździć po północy. Póki co opieram się na konkurencyjnym "Y", ale teraz działa w tle, a WAZE pierwszoplanowo. Lubię wszelakie SOCIAL APPS, a Waze jest idealnym połączeniem - pożytecznego z przyjemnym. Zapraszam do dodania w znajomych. Zawsze będzie do kogo zatrąbić :D

Szerokości na czysto ;)
Malesiak
Posts: 19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Warszawa <-> Trójmiasto oraz Pomorskie i Zachodniopomorskie .

Post by Malesiak
filque wrote:dzień dobry,

Łukasz z Gdyni z tej strony. Waze pierwszy raz zobaczyłem w Oslo kilka dni temu u znajomych i tak się zajarałem funkjonalnością tego systemu że jak wróciłem od razu odpaliłem u siebie. W Oslo masa ludzi ciągnie na waze i omija korki. A u nas jak na razie bardzo słabo. Trójmiasto na WAZE to czarna dziura, raptem kilka osób tu jeździ. Jeszcze bardziej załamałem się jak zobaczyłem userów którzy męczą się już 3 lata na WAZE. Cała nadzieja w Google które przejęło WAZE. Generalnie większość z tego co przejmuje Google staje się prędzej czy później bardzo popularne. I tego WAZE, userom życzę.
Faktycznie w Trójmieście jest słabo. Staram się po trochu dodawać drogi i poprawiać aktualne. Póki co jestem początkujący, więc słabo to idzie. Zawsze odpalam WAZE w drodze, więc można mnie znaleźć. Zapraszam do znajomych - nick ten sam ;)
Malesiak
Posts: 19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Warszawa <-> Trójmiasto oraz Pomorskie i Zachodniopomorskie .

Post by Mapex2608
Witam wszystkim, nadszedł czas zeby zostawic tutaj swój ślad. Mieszkam w powiecie bieruńsko - lędzińskim, poruszam się głównie po Górnym Śląsku, ale zdarzają się i dalsze wypady. Pozdrawiam.
Mapex2608
Posts: 20
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Mapex2608
Witam wszystkim, Jestem od niedawna związany z tą aplikacją. Dodałem kilka miejsc w okolicy.
Jeżdzę głównie po Górnym Sląsku
Mapex2608
Posts: 20
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by MarCCel_
Cześć,

najwięcej jeżdżę po Dolnośląskim i Wielkopolsce. Mam nadzieję, że dzięki moim przejazdom mapy staną się lepsze :)
MarCCel_
Area Manager
Area Manager
Posts: 2
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Marcin_S
Co do 1 - po zgłoszeniu w aplikacji trzeba potwierdzić w edytorze.

Pozdrawiam i witam,
Marcin

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
@filque,
Chopie nie załamuj się ;) damy radę

Witamy w klubie,
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message