dík všem za informace.
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
uuáááá. edituju a vytvářím obec Úpice. Udělám 5 změn, chci si Uložit a ta svině mi napíše
a přesune bílé kolečko na zdroj problému. Což by mělo být nepsávné křížení nezeditovaných cest. něco tam rychle pošolichám, opět dám Uložit a kolečko s hláškou se přesune na druhý konec jedné z cest. A takto furt dokola.
Donekonečna se mi to dělat nechce, páč editor za pár minut přestane reagovat jako vždycky. Co ku*va s tím?
Code: Select all
While you were editing, the elements you're trying to save have been modified and/or deleted.
Please refresh and try again. <OK>
Donekonečna se mi to dělat nechce, páč editor za pár minut přestane reagovat jako vždycky. Co ku*va s tím?
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
nenapadlo nekoho, napsat skript pro mapa.dopravniinfo.cz ? v této mape jsou kompletni cisla silnic. pred rokem nekdo psal, že nedokaže definovat roh mapy či co, ja nerozumim.
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
může mě někdo uvést do problému "vložení junction na konec silnice". Vůbec nechápu, o čem se bavíte.
Jestli tuším dobře, tak nevidím problém. Do mapy zanesu normálně silnici, správně JI připojím k jiné. A když tam jedu, waze přes to nenaviguje (protože nikam to nevede) a dojedu-li autem nakonec, otočím se, běžná věc.
Jestli tuším dobře, tak nevidím problém. Do mapy zanesu normálně silnici, správně JI připojím k jiné. A když tam jedu, waze přes to nenaviguje (protože nikam to nevede) a dojedu-li autem nakonec, otočím se, běžná věc.
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
co je Uturn?
K čemu to má být? Resp. co je hypoteticky špatně, když to tam není?
K čemu to má být? Resp. co je hypoteticky špatně, když to tam není?
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
nechápu. Do slepé ulice mě waze ani nenavede, pokud v ní není cíl. A pokud v ní cíl bych, jakmile jedu z slepé pryč (její konec mám za zády), waze naviguje normálně. Nebo pokud do slepé blbě odbočím, stejně se otočím s autem , waze přepočítá a naviguje z ní správně.
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
texz232: dik.
všeobecně: vidíte problém tak kde není.
všeobecně: vidíte problém tak kde není.
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
tohle mě šokolalo a překvapilo.
Livemap to sice ještě na obrazovce nezobrazí, ale už s tou změnou umí pracovat. Od 21. 5. 2013 je ta silnice do obloučku připojená na obou stranách, do té doby byla odpojená, páč se to stavělo.
http://img547.imageshack.us/img547/7683/1305242230211.th.jpg
Livemap to sice ještě na obrazovce nezobrazí, ale už s tou změnou umí pracovat. Od 21. 5. 2013 je ta silnice do obloučku připojená na obou stranách, do té doby byla odpojená, páč se to stavělo.
http://img547.imageshack.us/img547/7683/1305242230211.th.jpg
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
dotaz: tako zelená spojovačka je v mapě již několik měsíců https://world.waze.com/editor/?zoom=9&l ... =182748357 proč není v parypusu? ta moje fotka výše, tam v horní části by měla být vidět, ale není. Přitom v klientovi zelená spojovačka několik měséců je.audis wrote:tohle mě šokolalo a překvapilo.
Livemap to sice ještě na obrazovce nezobrazí, ale už s tou změnou umí pracovat. Od 21. 5. 2013 je ta silnice do obloučku připojená na obou stranách, do té doby byla odpojená, páč se to stavělo.
http://img547.imageshack.us/img547/7683/1305242230211.th.jpg
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.
Koukám, že máme stejnou oblíbenou trasuwazz wrote:Chápu, že tu je nějaká oficiální kategorizace a že je dobré držet nějakou štábní kulturu. Ale v čem je přínos Waze? Právě v informacích, které přináší jednotliví uživatelé a to ať už co se týká hlášení, tak i (jak jsem si myslel) evidentních nesouladů v mapě. K čemu mi je další navigace, která tupě přebere 50 let staré značení/kategorii silnice. Vždycky, když vidím kamion na nějaké pidisilničce, jak nemůže dopředu ani dozadu, pod ním urvaná krajnice, tak si říkám, jo ty navigace, kde mají silnice podle tabulky... To se nám ve Waze nestane. Prd, budujeme úplně stejný nesmysl: "sice je to kravina, ale podle tabulky". Já nechci, aby si každý značil jak chtěl, ale když je nějaká silnička evidentní úlet, tak nechápu, proč by to mapa měla zobrazovat stejně hloupě, jako mapy konkurenční. Navigaci nemám abych archivoval silničářům jejich kategorie, ale abych dojel co nejlépe to jde bez znalosti místních poměrů.
Tady jsou 2 primary roads 200m od sebe:
1. https://maps.google.com/maps?q=Jablonec ... 1791823462
2. https://maps.google.com/maps?q=Jablonec ... 6581532983
Skoro stejné
A tady jak to dopadá na 2x širší a zdaleka ne tak prudký silnici, jako je ta druhá primary road: (7h neprůjezdné)
https://dl.dropbox.com/u/17283186/silnice3tr.jpg
Re: editor Papyrus a jeho užívání