Kan het zijn dat ik het altijd pittoreske Winterswijk Meddo mis in de database? Zo ja, kan die worden toegevoegd? Ik zie wel Meddo maar ik neem aan dat die er weldra uit vliegt?
Dat kan, er zitten er wel een paar in, maar Winterswijk Meddo ontbreekt. Wie oh wie regelt dit "even"?
Bedankt, dan ga ik vrolijk verder met dubbele wegen uit elkaar trekken. Wat een pens werk is dat in dat grensgebied!
Kan iemand met rechten bij Den Oever (bijv, OldCor) de segmenten die nu onder Oosterland staan aanpassen naar Den Oever, aangezien deze segmenten onder Den Oever vallen.
Aangezien Oosterland in Zeeland ligt en ik daar in de nieuwe Cartouche nu problemen mee heb, omdat hij aangeeft: The highlighted road is too far from the city it was added to, ik kan het wel aanpassen in de oude Cartouche dus ik kan wel verder. Maar opgeruimd staat netjes en het gaat hier maar om een aantal segmenten.
Oosterland (Den Oever)
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Oosterland (Zeeland)
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Mijn dank is groot, dan kan ik weer verder.
Aangezien Oosterland in Zeeland ligt en ik daar in de nieuwe Cartouche nu problemen mee heb, omdat hij aangeeft: The highlighted road is too far from the city it was added to, ik kan het wel aanpassen in de oude Cartouche dus ik kan wel verder. Maar opgeruimd staat netjes en het gaat hier maar om een aantal segmenten.
Oosterland (Den Oever)
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Oosterland (Zeeland)
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Mijn dank is groot, dan kan ik weer verder.
Tenzij je na eerst de Wiki gelezen te hebben Area Manager rechten aanvraagd voor het gebied. Dan hoef je niet door alle buurtschappen door te rijden. Als je verder vragen hebt, stel ze gerust hier op het forum. Er is altijd wel iemand die je verder kan helpen.
Ik sluit me bij Vosjer aan...robin1979 wrote:Vandaag de laatste plaatsnamen toegevoegd. Indien de database wijzigingen dadelijk doorgevoerd zijn, kunnen we de boel vergrendelen. Alle plaatsnaamaanvragen kunnen dan alleen via level 4 editors via support (vanuit Cartouche lukt het niet meer dan).
Dit was echt een berg werk, als ik deze uren in edits had gestoken had ik de afgelopen weken op 1 gestaan. Dank aan degenen die hebben meegeholpen!
Ik zal morgen ofzo even het document op de eerste pagina bijwerken met 'officiële' plaatsnamen.
Wil iedereen zich aub aan de schrijfwijzes van de plaatsnamen houden zoals ze in het document van Robin staan. Ik kom ook vandaag weer plaatsnamen tegen die recent zijn aangepast, maar niet in overeenstemming zijn met de lijst aan het begin van de post.
Alvast mijn dank,
Wouter
Alvast mijn dank,
Wouter
Volgens mij is de officiële naam van het plaatsje 't Zand in Noord-Holland 't Zand NH
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Misschien dat je deze ook kan laten aanpassen...
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTFTTTTT
Misschien dat je deze ook kan laten aanpassen...
Ik zag dat ik dat geweest was. Is bij mij om de hoek zowat. Zeker teveel gedronken toen...fvwazing wrote:Zo duikt er nu een nieuw Noordwijk in Zuid-Holland op - in de buurt van 's Gravensande - weird.
Maar het is inmiddels aangepast.
Re: Plaatsnamen opschonen