Post by JanKamyl
Zdravim Vas vsechny,

ja se snazil tuto odpoved najit mezi FAQ a hladel na to vlakno, ale je toho fakt strasne moc, nez bych to cele precetl, tak jsem v duchodu... Takze jiste se na to uz nekdo ptal, ale nenasel jsem, takze se tedy zeptam...

Pri me jizde do prace a zpet je ve spouste mistech spatne zadana povolena rychlost (pripadne tam neni zadana vubec) - nekde tim, ze tam dlouho byla 70-ka a nedavno to zmenili na 60, pripadne i mista, kde je tech 70 uz letapane, tak mi Waze ukazuje 50, pripadne vubec nic... Kdyz jsem chtel na uvedenych usecich tu rychlost editovat, tak me to nepustilo s tim, ze to je uzamceno, ze to editoval nekdo s urovni 4 a ja mam jen uroven 1, tak nemuzu... Jde to tedy nekomu nahlasit o ktere useky se jedna, aby to opravil, nebo jaka je moznost opravit ty rychlostni limity, aby odpovidaly realite?

Diky a pekny den vsem...
JanKamyl
Posts: 49
Has thanked: 20 times
Been thanked: 5 times

Post by JakubJCZE
Ahoj,

jak aktualizuji ceny na benzínce? Byl jsem na parkovišti 100 metrů od benzínky, panel s cenami na dohled. Přes waze se mi benzínka našla a vidím tam 4 dny staré ceny (rozdíl byl tuším 0,80 Kč), tak jsem je chtěl aktualizovat, ale nepřišel jsem na to, jak. Klikal jsem všude možně jak divý, ale nic. Dokonce jsem došel až na místo, waze ukazoval 0,0 km, ale ani ťuk. Zkusil jsem se tam navigovat, nepomohlo.

Přitom asi 3-4 dny zpět jsem jel jako pasažér po D1 a waze neměl problém s tím, když jsem za jízdy aktualizoval ceny a míjejících benzinkách.

Jaký je ten trik? Díky
JakubJCZE
Posts: 9
Has thanked: 8 times

Post by Jame5h
Ahoj,

jsem členem waze přes dva týdny. Během té doby jsem měnil telefon z Windows na android, čímž jsem ztratil svůj pokrok. I nyní jsem po ujetí více než 160ti km nováček a nevidím se ani v žebříčku. Navíc v hodnocení ani nejsem zařazen. Prohlašuji se stále pod stejnými údaji.

Nějaké nápady prosím?
Jame5h
Posts: 2

Post by Jame5h
Super, děkuji :-)
Jame5h
Posts: 2

Post by JakubJCZE
Ahoj, došlo k nějakým změnám v editoru? Jsem level 1, pokud si dobře pomatuju, tak jsem obdržel nějaké oprávnění pro editaci míst, ale nyní, když edituji místa, tak přestože mají zámek na level 1, mé změny nejsou promítnuty a čekají na schválení levelem 2. Tomuto jaksi nerozumím. :) Díky
JakubJCZE
Posts: 9
Has thanked: 8 times

Post by Jakubman625
Dobrý den chcel by som sa opýtat ako správne upravovat/editovat mapy na waze editor map. čo viem: Viem pridávat miesta ako napr. Potraviny,ihriská a podobné. viem Predlžit ulice dalej čo neviem: Neviem správne robit Cesty proste my to vždy vyhodí chybu.
Jakubman625
Posts: 4

Post by JakubLapkaFB
Jsem tu po asi roční pauze, kdy jsem needitoval a jelikož mám nový PC, tak jsem musel všechny skripty nainstalovat od znova.
Z nějakého důvodu se zdá, že mi polovina skriptů nefunguje a po pár vteřinách nemůžu ve WME ani přepínat satelitní snímky a ostatní nastavení. Mohl by mi někdo prosím pomoci, teď když mám po dlouhé době čas, rád bych se vrátil k upravování map, což mě v minulosti dost bavilo. :)
JakubLapkaFB
Posts: 4

Post by JakubLapkaFB
To jsem přesně udělal.
Chybí tam tak script, který ukazuje úsečku, při zadávání POI navigačního pointu, kam bude navigace navigovat, ale to je maličkost, spíš můj editor mě trošku zlobí.
JakubLapkaFB
Posts: 4

Post by Ivannii
ma5jkl wrote:...ale chapem ze existuju profesie typu kurieri, kedy je zapnutie navigovania zbytocne, ale chceli by vidiet aspon kolony.....
Tuším, že kurýři právě potřebují primárně navigovat, protože s velkou pravděpodobností mají každý den jiné adresy v množství 20-70 za den. A navíc- sledovat kolony v grafické podobě ve waze IMHO nepřinese moc užitku, protože v této disciplině Waze poněkud lackuje data.
Ivannii
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 276
Has thanked: 21 times
Been thanked: 22 times
https://s.waze.tools/s0010.png
[L2] Waze 4.72.0.0 na Android 7.1.2- Redmi 4X

Post by Ivannii
Taky zkontrolovat, jestli jsou v tom areálu správně všechny komunikace, včetně jednosměrnosti, jestli tam nějaké cestičky nechybí.
Ivannii
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
Posts: 276
Has thanked: 21 times
Been thanked: 22 times
https://s.waze.tools/s0010.png
[L2] Waze 4.72.0.0 na Android 7.1.2- Redmi 4X