Da, e stradă privată (parcarea hotelului). Este o barieră, dar stă tot timpul ridicată. Vezi aici (așa era și săptămâna trecută, când am fost acolo).spookyx wrote: Din câte văd e o stradă cu o poartă,. deci privată... corect?
Răzvan
rsocol wrote:1. În Eforie Nord, aproape de intersecția Bd. Tudor Vladimirescu cu Str. Falezei a rămas o bucățică de stradă neconectată la nimic. Era conectată cu străduța care vine din Str. Griviței, dar am deconectat-o eu pentru că am constatat săptămâna trecută că nu se trece pe acolo. Ar trebui să fie conectată cu Str. Falezei, însă nu pot să fac eu modificarea asta, deoarece Str. Falezei este Level 3.
spookyx wrote: Din câte văd e o stradă cu o poartă,. deci privată... corect?
Văd că problema tot nu e rezolvată. Probabil nu ne refeream la aceeași străduță. Eu ziceam de cea situată la sud de Str. Dorobanților, între Bd. Tudor Vladimirescu și Str. Sportului. Văd că a fost modificată recent altă stradă, la nord de Str. Dorobanților, în continuarea Bd. Tudor Vladimirescu. Acolo este într-adevăr o poartă care e închisă. Eu ziceam despre cealaltă străduță că e accesul în parcarea hotelului Mondial (vezi poza menționată mai sus) și are barieră care e tot timpul ridicată. Asta e străduța care trebuie conectată la Str. Dorobanților.rsocol wrote: Da, e stradă privată (parcarea hotelului). Este o barieră, dar stă tot timpul ridicată. Vezi aici (așa era și săptămâna trecută, când am fost acolo).
Strada este aici: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =282284019spookyx wrote:am mutat topicul aici. te rog sa nu mai creezi topicuri noi pentru cereri editare/deblocare.rsocol wrote:Am adăugat o străduță nouă (privată) lângă Str. Mugur Mugurel din București, însă nu pot să o conectez cu această stradă, deoarece strada Mugur Mugurel este Level 2. Aș mai vrea și să corectez puțin traseul la colțul de la strada Mugur Mugurel. Cum pot deveni editor Level 2?
te rog sa furnizezi un permalink solicitarii tale.
wiki si google sunt cei mai buni prieteni ai nostri... foloseste-le
citeste si ghidul de editare de pe http://www.waze.ro/ghiduri/
Incearca acum.Tzoli1971 wrote:Salut.
Revin cu rugamintea exprimata mai sus
Rog deblocarea DN13A in interiorul localitatiilor : Călimănești, MS, Fântânele, MS, Viforoasa, Sângeorgiu de Pădure, Trei Sate. Doresc crearea strazilor din localitățile susnumite și nu pot face conexiunea cu DN-ul. Permalink : https://www.waze.com/editor/?zoom=1&lat ... TT&env=row
Mulțumesc.
Incearca acumTzoli1971 wrote:Muțumesc frumos. Viforoasa, Sângeorgiu de Pădure, Trei Sate au fost deblocate, am și efectuat conexiunile, dar Călimănești și Fântânele nu. Și acolo creez drumuri, dacă poți reduce blocarea la 3, îți multumesc anticipat. Permalink : https://www.waze.com/editor/?lon=24.753 ... TT&env=row
Legate... amindoua.dani_el_01 wrote:Pentru jonctiunea asta trebuie Allow all turns https://www.waze.com/editor/?env=row&zo ... =163037389
DC-ul asta trebuie conectat la DN https://www.waze.com/editor/?env=row&zo ... =237484868
Multumesc,
Eu vad lock 1 , dar zic sa iil asteptam pe Spookyxciprian-coman wrote:Segmentele astea sunt cerc dar nu sunt marcate giratoriu. traffic lock nivel 4
https://www.waze.com/editor/?lon=25.482 ... 69&env=row
Am coborit la 3.ciprian-coman wrote:Am incercat eu sa refac dar e lock 4 pe Calea Domneasca, spre nord. Nu pot sa fac intersectia cu acel drum.shmupi wrote:Eu vad lock 1 , dar zic sa iil asteptam pe Spookyx
Ai fost acolo si nu exista ? ...sau te bazezi pe poza de satelit ?kalya10 wrote:UP!kalya10 wrote:https://www.waze.com/editor/?lon=23.687 ... TT&env=row
sa corecteze cineva situatia !!! sensul giratoriu nu este la locul lui
Re: Modificări în Eforie Nord