Choszczno - dociąganie ulic do aeriali
W swoim czasie rozpocząłem "walcowanie" Choszczna. Zauważyłem wtedy, że warstwa aeriali z Binga nie pokrywa się ze śladami GPS i jest przesunięta mniej więcej o 20m może więcej na wschód. Najbardziej było to widoczne na Rondzie Partnerstwa
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTTTTTTT
Podczas edycji uważałem aby ulice podociągać do śladów GPS nie zważając na rozbieżność z aerialami. Jechałem tamtędy już z 10 razy więc mogę powiedzieć, że ulice były wyznaczone dość dokładnie względem śladów GPS. Dziś zauważyłem, że niemal wszystkie ulice zostały parę dni temu przeedytowane przez inną osobę tak, że teraz dokładnie pokrywają się ze zdjęciami z Binga. Tyle, że ślady GPS zostały tam gdzie były wskazując prawidłowy przebieg ulic. Co o tym sądzicie?
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... TTTTTTTTTT
Podczas edycji uważałem aby ulice podociągać do śladów GPS nie zważając na rozbieżność z aerialami. Jechałem tamtędy już z 10 razy więc mogę powiedzieć, że ulice były wyznaczone dość dokładnie względem śladów GPS. Dziś zauważyłem, że niemal wszystkie ulice zostały parę dni temu przeedytowane przez inną osobę tak, że teraz dokładnie pokrywają się ze zdjęciami z Binga. Tyle, że ślady GPS zostały tam gdzie były wskazując prawidłowy przebieg ulic. Co o tym sądzicie?
Re: Choszczno - dociąganie ulic do aeriali