Post by Pali65
Ďakujem za info priatelia a mám hneď ďalšiu otázku:

Je niekde referencia o tom koľko metrov pred samotnou križovatkou zahlási navigácia napr. "Odbočte vpravo?"
Riešim pri Sládkovičove napojenie na cestu č. 62 a stále to hlási priskoro, takže ak by sa niekto riadil iba hlasom, tak odbočí na Veľkouliansku cestu. Už som sa tým pár krát zaoberal, ale stále je to zle.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message
Last edited by Pali65 on Fri Mar 22, 2013 8:12 pm, edited 1 time in total.

Post by Pali65
Zirland wrote:Nemáš tam špatný link?

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 2
Áno, bolo to zle, už som to opravil.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by peefg
Fajn, ja tomu aj tak nerozumiem, preto sa idem pýtať vás...

Ked som byval v BA, tak som si vsimol, ze oni maju na mape ako takmer vsetky landmarky - dokonca este aj diskonty pomaly. Ani som nepotreboval google mapy, ale som spustil waze a bolo.

Teraz som prisiel do KE, kedze KE poznam, tak som sa rozhodol pridavat vsetky zname miesta, popripade upravoval ine - nech ludia vidia a vedia. Do menu upravovania som sa dostal na stranke waze.com -> live map -> update map a uz som robil...

Takze v casti "Update map" to upravene je..., ale v "Live map" nie.. preco? Kedy to tam bude?

PS: preco asi 50 mojich landmarkov, parkovisk atd na Sidl. Ťahanovce sa zrusilo???

Dakujem.
peefg
Posts: 2
Send a message

Post by peefg
Zdravím opäť,

neviem, či na mňa pamatáte. Dali ste mi rady pred necelým mesiacom.

- parkoviská už označujem ako [P] -- ale mám otázku, či sa diferencujú parkoviska platené vs. voľné.

v podstate nám upravujem a dopĺňam Košice, lebo sú veľmi nepresné, ale často sa stretávam s jedným obrovským obmedzením. Užívateľ DiamantSK vytvorí (vytvoril) cestu, landmark a je locknutá. Keďže je to zlé, chcem upraviť prípojku alebo hocičo, ale nemôžem.

Chcem vedieť, či sa to dá nejak "obísť" ? Skutočne zamykanie (nie hlavných ťahov) je na zamyslenie.

Ďakujem za všetky rady.

PS: už sa moje landmarky ukázali na mape, čiže sa teším a som spokojný :-)
peefg
Posts: 2
Send a message

Post by pepiiiino
Super videa, vysvětlí více než hodinové čtení fóra. Včera jsem projel pár prvních kilometrů s Waze, tak o víkendu zkusím zanést pár cest na mapu Olomouce a okolí. ;)
pepiiiino
Posts: 39
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by pepiiiino
A s tou další částí otázky je to jak? Myslím tím napojení nové cesty na již stávající... tam když chci na "juction" povolit "enable all turns", tak mi to vrátí "not permitted" ... ?
Zkoušel jsem editovat nějaké cesty a tohle mě dost mátlo... jako novorozeně nevím co s tím... :)
pepiiiino
Posts: 39
Has thanked: 4 times
Send a message
Using BB KeyOne ... Když máš talent, tak se neubráníš.

Post by pepino34
Už to je druhý den co mám ujeto 80+km, tady v My Dashboard už nejsem začátečník ale v telefonu pořád jo. Jaká tam je prodleva než budu "normální" i v telefonu ??
pepino34
Area Manager
Area Manager
Posts: 47
Send a message
LG Nexus 5 (Lollipop)
BMW E46 323Ci '00

Post by petk0
Pali65 wrote:Neviem nájsť vlákno, kde sa riešilo čosi podobné, ale ako je to s viacnásobným kreslením tej istej trasy?
Ja som take riesil v chorvatsku,
https://world.waze.com/forum/viewtopic. ... 70#p215170

(dokelu ako sa tu skracuju odkazy?) Ale tam bol dalsi problem, ze je to desiatky kilometrov dlhy usek a tak som to zatial nedoriesil. Tazko sa odlisuju tie useky, maju roznu dlzku a riskujem ze si to zmazem viac ako treba a neviem ci to potom dam dohromady.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
fotrik wrote: Myslis takto?
Toto som myslel. V inych forach mi to ponukne rovno vlozit text, ktory sa zobrazi namiesto url, aj som skusal tie prikazy okopirovat, ale tu to nepreslo. Tak, dik, idem skusit toto.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
Nejak sa stracam v skratkach, ktore sa v diskusiach valia kazdy den.

Cesty editujem cez world.waze.com/editor ktory by sa mal volat editor Papyrus
a obcas cez cez world.waze.com/cartouche_old

Ale akosi neviem zaradit tieto dalsie editory:

INTL editor
NA editor
WME editor

a dalsie skratky:
NA server
Waze API
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2