Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Sibstr
No já mám na iPadu taky verzi 3.7.7.0 a dneska to z ničeho nic přestalo fungovat. Tak jsem vytáhl BlackBerry a zjistil jsem, že na něm to taky nefunguje. Tak doufám že neudělali nějakou změnu na serveru, která by odstřihla starší klienty :?
Poslední verze pro můj iPad je bohužel dost zabugovaná, takže nemá cenu ji instalovat, a aktualizace která to řeší, zas nepodporuje starší iOS :( mrzuté
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
No já se právě bojím toho, že to tak bude :? Na iPadu mě to zas tak tolik netlačí, ale na BalckBerry to je celkem problém, protože tam nevyšla aktuální verze Waze už přes rok a asi ani už nevyjde :( Doteď mi vše fungovalo. Možností je nahrát na BB verzi pro Android, ta funguje perfektně až na to, že z nějakého neznámého důvodu jsou opožděny hlasové povely o několik sekund, což je docela problém :(
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
Jako zatím nevím jak to budu řešit, do iPadu novější iOS instalovat nebudu, bych ho tím uplně zabil. Měl jsem teď v ruce iPad 2 s iOS 8.1 a fakt jsem nečekal, že to bude až tak pomalé :( No a na BlackBerry možná pomůže velká aktualizace co má přijít v lednu, ale pořád tam je to možná :?
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
Hele na iPadu mám 3.7.7.0 a na BB mám aktuální verzi z BlackBerry World a je to označeno jako verze 1.101.9655.0 respektive v informacích o aplikaci vidím Release 3.6.0.0
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
Potvrzuji fumkčnost benzínek na iPadu i na BlackBerry, supr dík! :)
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
Poslušně hlásím, že verze 3.9.3.0 je plně funkční na BlackBerry OS 10.3.1.1565 dokonce už fungují správně hlášky. Dřívě byly všechny hlášky o cca 2s opořděné a když byla některá hláška složena z několika částí, tak mezi těmito částmi, byly taky 2s pauzy. Nyní tedy funguje vše, jak má :D
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Sibstr
Tam mi na verzi 3.9.3 přestaly fungovat pumpy, ok, říkám si, nainstaluji 3.9.4... No a už přes hodinu se snažím rozchodit jakoukoli verzi a nic, jen černá obrazovka :( že já se do toho hrabal :x
Sibstr
Area Manager
Area Manager
Posts: 617
Has thanked: 74 times
Been thanked: 163 times
Send a message
[L4] AM Čechy

Post by Siggi79
ahojte, pouzivam Waze na HTC Desire X, trochu starsi mobil, ale zatial som sa nestretol s problemom detekcie GPS, fotoapart funguje aj ked muto dlhsie trvalo nez spravil foto. Ak na nieco pridem napisem. Pouzivam verziu 3.9 zatial dva dni :)
Siggi79
Area Manager
Area Manager
Posts: 454
Has thanked: 76 times
Been thanked: 30 times
Send a message
https://s.waze.tools/c3s.png
WAZE on Redmi, Seat Ibiza ST

Post by Siggi79
EidzEidz wrote:Mám verzi 3.9.3.0 pro Android a pokud je příchozí nebo odchozí hovor (vyvolaný přes HF, takže aplikace Waze pořád běží na popředí), tak po skončení hovoru mám černo - mapa není vidět. Waze jako takové funguje, ale místo mapy je tma. Zkoušel jsem to chvilku nechat, aby po odbočení či pár km se to překreslilo, ale nic.

Nemám něco špatně nastavené?
Teď mám v nastavení/obecné zatrženo
zabránit zhasnutí displeje
Waze stále aktivní

Dělá to ještě někomu?
Cau, mne to nerobi, cize problem moze byt niekde inde.

Mne sa dost casto stava (aj na predchadzajucich verziah), ze ked nahlasim HLASENIE (je jedno ktore), napise mi Oops!...... Ako keby som mal vypadok inetu (predpokladam, ze prehadzauje sa na druhy vysielac). Hlasenie by si mohlo zapamatat a mohlo by to odoslat neskor a s nejakym opakovanim. Niekde som som uz tuto poziadavku cital, ale neviem ju najst :D
Urcite by to nebolo na skodu.
Siggi79
Area Manager
Area Manager
Posts: 454
Has thanked: 76 times
Been thanked: 30 times
Send a message
https://s.waze.tools/c3s.png
WAZE on Redmi, Seat Ibiza ST

Post by Siggi79
Caute,
mne sa stalo to, ze po updatovani verzie to WAZE neroschodil a doteraz nechce bebat. hned pri starte padne. Nepomohlo ani odinstalovat, zmazat stare subory a znovu nainstalovat.
Mam Asus Zenfone5 a neviem si s tym rady. Ma niekto podobny problem?
Siggi79
Area Manager
Area Manager
Posts: 454
Has thanked: 76 times
Been thanked: 30 times
Send a message
https://s.waze.tools/c3s.png
WAZE on Redmi, Seat Ibiza ST