Čerpací stanice v ČR

Post Reply

D2 asi pro L3, nazvy landmarku

Post by GinBook
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03 ... e59822.jpg

Nejsem u PC, ale zajimave nazvy na CS, a mimo dohodnute postupy.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times

POSTER_ID:863001

1

Send a message

Post by d2-mac
Ještě jsem to po Tvé úpravě drobně doladil a taky na celé D2 doplnil u benzínek směry:

D2 » Bratislava (SK)
D2 » Brno

Nezdá se Ti, že jsou tady malé landmarky? Nevím jestli v případě benzínek nenajít nějaký jednotný postup. Pokud je benzínka malá a střední tak to bývá většinou jasné. Ale u těch velkých někdo kreslí jen malý landmark v místě budovy jako tady, někdo k němu přidá samostatné parkoviště, někdo kreslí obrovský landmark přes benzínku i parkoviště.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message
Last edited by d2-mac on Sat Mar 14, 2015 9:20 am, edited 1 time in total.

Post by d2-mac
GinBook wrote:Pokud jdou vidět v klientovi, tak mne to ani moc nevadí. Můžou a nemusí být větší.

Benzínky budeme jistě ještě ladit. Počítám, že při další zimě bude další kolo benzínek.
V klientovi při větším přiblížení vidět jsou ale za jízdy kdy je mapa hodně oddálená asi ne, je to potřeba vyzkoušet. Pro zajímavost rozměr je cca 50 x 55 až 60m a plocha 2904 a 2918 m². Při té příležitosti jsem si všiml, že na wiki Označování čerpacích stanic je chyba, hned na začátku se píše "Proto, aby byl viditelný v klientu, musí mít více než cca 40m².". Předpokládám, že správně zde má být, že jeden rozměr má přesáhnout 40m. Jestli je to tak, opravím to.

Nechtěl jsem řešit jen zvětšení nebo zmenšení landmarku ale jak jednotně dělat velké benzínky s odstavnými parkovišti. To, že na to bude později kampaň, nevylučuje že se nyní dohodneme ;) Můžeš prosím toto vlákno přehodit do Čerpací stanice. Třeba se k tomu ještě někdo vyjádří.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by GinBook
Pokud jdou vidět v klientovi, tak mne to ani moc nevadí. Můžou a nemusí být větší.

Benzínky budeme jistě ještě ladit. Počítám, že při další zimě bude další kolo benzínek.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Chyba v m a m2 je asi chyba.

Přehodit to můžu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message