Post Reply

[L4]Nové Zámky

Post by
Zdravím vás. Na výpadovke z Nových Zámkov pri cintoríne sa od mesta nedá podľa odbočiť doľava. Ale je tam v skutočnosti aj odbočovací pruh.
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... =184904033

Prosím opravte to.

POSTER_ID:17022965

1

Send a message

Post by ChoseS
poľnej?
je nastavená ako ulica a ešte k tomu jednosmerka...tak si to ešte uprav ;)

inak pripojené
ChoseS
Area Manager
Area Manager
Posts: 280
Has thanked: 17 times
Been thanked: 55 times
Send a message
Local Champ | AM celé SK
CAT S61 | Android 7.0 | white VW T5

Post by ma5jkl
no tak ja som to upravil, kedze v danom stave by sa to nemalo dostat do mapy.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ja som sa v tom dako zamotal.

- vyvalcovana cesta je v editore cervena (ta ciara segmentu je cervena) a na 99,9% je jednosmerna, myslim ze ma okolo seba modru ziaru (akoze nepomenovana)
- chybna cesta (napr nepripojena, prekryvajuca sa) ma farbu segmentu podla typu (street-biela, primary-zlta, ...) a ma okolo seba cervenu ziaru (glow)

nerozumiem co znamena potvrdena a nepotrvrdena cesta.

len na doplnenie ta modra/cervena ziara je vykreslovana validatorom
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
toho chytania sa neboj, vo velkej vacsine pripadov clovek ktory valcoval ani len netusi ze existuje nejaky editor a ze tu vyvalcovanu cestu treba este doeditovat. ak narazis na mape na taku cestu a vidis ze to nie je len nejaka hlupost niekde v strede pola, tak ju pripoj/pomenuj/... vsetko co treba a na nikoho necakaj.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MagicOfLA
Opravene, dik.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by mkaj35
Pokiaľ viem, je tam iba jeden autor, ja som iba "mazal modrú farbu". Mám to v zozname na opravu, ale opravovať to nebudem, kým sa tam fyzicky neprejdem. Autor nebol na fóre, tak som mu nevedel napísať
mkaj35
Posts: 65
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by mkaj35
Ahoj Vadi58. Niekedy mám problem cítat medzi riadkami. V editore nebolo vidieť rozdiel medzi vyvalcovanou-nepotvrdenou cestou a vyvalcovanou-potvrdenou, tak som proste zmazal priznak nazvu ulice, dal si to do zoznamu na overenie (kedze seriozny editor nerobi zmeny od stola, ak si situaciu neoveri v terene). Netusiac, ze tym potvrdim nepotvrdenu cestu, samozrejme (o potvrdzovani nepotvrdenych vyvalcovanych cestach som sa na wiki nedocital). Co si mam teda zapnut v editore, aby som videl, ktore cesty su vyvalcovane-nepotvrdene (aby som sa im mohol v buducnosti vyhnut) ?
mkaj35
Posts: 65
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by mkaj35
OK, to sa mi potom uľavilo, pretože tie cesty boli modré a nie červené (takže ich editáciou "potvrdil" asi niekto iný). Ale stále mi teda nie je jasné, ako mám odlíšiť vyvalcované-nepotvrdené (červené) od "normálnych" chybných ciest (červené). Farebne to zjavne nejde, je tam ešte nejaký iný príznak? Aby som teda vedel, že mám čakať, kým si autor vyvalcovanej nepotvrdenej cesty editáciou tú cestu "potvrdí"
mkaj35
Posts: 65
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by mkaj35
pozeral som si ostatne segmenty, ktore vyzeraju ako vyvalcovane/nepotvrdene, spolocnym znakom je, ze su nepripojene na inu cestu (datumy sa pohybuju niekedy od septembra, takze waze ich z editora asi nemaze tak skoro, ako spomina Wiki). Takze to mozeme uzavriet takto: ak validator oznaci nejaku cestu farebne a zaroven je cesta nepripojena a zaroven je datum vytvorenia mensi ako 2 mesiace dozadu a zaroven je datum poslednej editacie rovnaky ako datum vytvorenia, tak sa jej proste nebudem chytat (pre pripad, ze by to bol podobny pripad ako sme rozoberali). Teda bud si to upravi/pripoji autor, alebo to same zmizne z editra ...
mkaj35
Posts: 65
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by mkaj35
[emoji1] veď OK, chlapi, ja som už niekde na polceste pochopil definície aj pre vyvalcovanú aj editovanú aj potvrdenú cestu [emoji1]
beriem si k srdcu všetky komenty
mkaj35
Posts: 65
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
Send a message