Post Reply

[L2] Vražkov

Post by DaV_003
z nejakeho duvodu mi Waze objizdi tenhle usek:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =230851372
ale jen nekdy, a pouze ve smeru od jihu. V bode A me nuti vlevo, obchvatem do budu B. Nevite cim to muze byt? Kdyz se to ted snazim nasimulovat, tak to nedela...
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times

POSTER_ID:16869919

1

Send a message

Post by AgentW4C
Tak mě napadlo - neznamená průjezdní bod v tomto případě, že tam na někoho čekáš? Pokud máš totiž podobně (ne)přesnou GPS jako já, může pár desítek metrů znamenat, že si během čekání můžeš na tom segmentu před tvou reálnou polohou vytvořit zácpu a pak tě třeba Waze pošle tu zácpu objet ;)
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message

Post by bebebrumik
Nastavil bych tento segment jako polní - podle mě není ani průjezdný, uprostřed je zaparkované auto a asfaltová ulice to určitě není.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by bebebrumik
DaV_003 wrote:ano, to by slo. jen to je obchazeni problemu, lepsi by bylo odstranit pricinu:)
nejdriv to ale zkouknu v realu, jestli je to opravdu jen "polnacka".
Nemyslím, že je to obcházení problému. Prostě to v reálu není segment typu Ulice :-) Každopádně osobní prohlídka bude nejlepší.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by DaV_003
me to taky prislo v poradku, ale stalo se mi to tam nekolikrat. naposledy v patek.
neda se z clienta vytahnout nejaky log? nebo ze serveru?
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
ok, pokusim se to zachytit. diky
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
vitj wrote:Jedine kdyz tam jedes, tak tam pichni pri spatnem routingu UR a nasledne posli logy z klienta na server, Nastavení a uplne dole je volba Poslat logy. Na zaklade techto informaci muzu zaslat zadost na provereni routingu na centrálu.
Jeste me napada jestli jsi nemel v dane dobe vydapek dat, pak client smeruje na zaklade nakesovanych map a vysledek neodpovida ocekavani, tak jako kdyz trasu spocita server.

tak jsem v patek zkusil odeslat chybu mapy, ale nejak nevim, kam to odeslo a jestli to odeslo... zadna zpetna vazba:(
ted jsem odeslal i logy a opet bez nejake odezvy, tak nevim kam a jestli to odeslo.

jeste doplnim, ze tu chybu to dela asi jen v pripade, ze je zadan prujezdni bod, ktery je par desitek metru pred problematickym mistem. ale nemel jsem moznost to dukladne testovat, vyplivnul mi mobil:(
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
ano, to by slo. jen to je obchazeni problemu, lepsi by bylo odstranit pricinu:)
nejdriv to ale zkouknu v realu, jestli je to opravdu jen "polnacka".
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
To nebude ono, dělá to v okamžiku výpočtu, tedy cca 50km odtam. a neudělá to vždy, když jsem to zkusil teď, tak to navrhl správně.
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
tak jsem to v patek opet projel a dela to stale:(
Prohledl jsem to tam a pouziva se jen pro prijezd ke staveni, kdyz tam je zaparkovane auto, druhe neprojede. A opravdu to neni asfaltka, ale jen "polnacka". Nastavil jsem ji tedy jako soukromou cestu, ale zajimavejsi by bylo zjistit, proc tam waze naviguje...
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message