Post by b-007
Já bych zavedl bodové hodnocení silnice jako ve škole (či hvezdičky).
Je jasné, že po špatné silnice se jede pomaleji, ale nemusí to být vždy úplně pravda a né každý chce přijít o pneu apod.
Navigace by se nevtíravě zeptala na hodnocení úseku a je to. Případně možnost zadat i přes web, co login to jedna známka...
A pak není problém při routování volit lepší cestu na úkor "nejrychlejší".
Samozřejnmě je důležité mít možnost si to v klientu nastavit dle přání.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
petk0 wrote:Mne teraz nejde vyhladavanie miest v live mape, ani v editore, len behaju stvorceky a po case toto:
http://img6.imageshack.us/img6/1341/searcherror.jpg
potvrzuji :-(
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Škoda, že už asi rok ladí uvodní obrazovku po přihlášení a stále nic...;-)
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by bebebrumik
Nový vzhled ikon v editoru. Akorát mi to teď rozhodilo vysouvací ikonku Toolboxu.
Screenshot 2014-01-08 15.31.27.jpg
(63.01 KiB) Downloaded 508 times
EDIT: Toolbox updatovaný, takže OK.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Last edited by bebebrumik on Wed Jan 08, 2014 4:46 pm, edited 1 time in total.
Editor L5

Post by bebebrumik
Chválim červené zvýraznění počtu editů (10 a víc). Člověk pak hlída líp ukládání. Předtím to nebylo vidět.
bebebrumik
Area Manager
Area Manager
Posts: 1014
Has thanked: 140 times
Been thanked: 192 times
Send a message
Editor L5

Post by belcope
Existuje nejaky komplexny navod v slovencine alebo cestine ako pouzivat spravne editor? Bludim tu po fore a nemozem nic poriadne a hlavne vsetko pokope najst. Uz sa bojim aj nieco na mapu doponit, vzdy ma niekto kontaktuje cez PM, tam mam nieco zle. Preto som docasne skoncil s editaciou map. Kto sa ma z tych vasich pojmov a skratiek vysomarit, hlavne ked zacina ako zaciatocnik. Viete mi poradit?

Inak dakujem ludom, ktori si nasli cas a trosku sa ma znazia usmernit cez PM.
belcope
Posts: 1
Send a message

Post by biglaci156
pleswi wrote:
foxitrot wrote:Zda sa mi to len, ze WME je svizny, ako uz (Papyrus) vyse pol roka nebol?
Ironie ? Me teda leze jako obvykle - jako šnek. Mimo to mi za dnešek nezaznamenal server ani jednu jizdu a neobjevil se ani update request který jsem pri jedne z nich poslal. S tím ze mi nenaskakují jízdy už mě to začíná štvát, v neděli se mi to stalo taky 80km usek cesty nikde a pak naskocili dva dalsi 50 km a cca 30km(zastavka mezi nimi), ale tech 80km ze zacatku se nikde neobjevilo. Pritom waze bezel celou dobu nikde nespadl navigoval hlasil vse. Stejne tak dneska Navigoval, prepocitaval trasu, ohlasil "zacpu" ale cesta ani tam ani zpatky nikde :(
hmm, v nedelu mali nejaky problem, valcoval som dedinku Dulovce, 3 ulice mi nenahral na server, napriek tomu, ze v telefone stale su tie cesty..
biglaci156
Posts: 66
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Waze 3.5.1.4 @Acer Liquid Metal 2.3.7 CM7.22
https://www.bigware.sk/alfalogo.jpg
rosso AlfaRomeo156SW 175PS*
*oficially ;)

Post by Chalupari
Skoda, ze nejde s pomoci nejakeho doplnku do Chromu si prepinam mapy v editoru, protoze nektere foto nahledy vesnic jsou v Bingu nepouzitelne. Jen jsem pochopil, ze to lze s pomoci zalozek uvedenych na zacatku, ale jen s otevrenim dalsiho okna mimo editor :cry: .
Chalupari
Posts: 20
Send a message
Waze 3.5.1.4 & HTC Z715e

Post by Chalupari
Zdravim,
jen rychlo dotaz, jestli je problem se zobrazenim CZ diakritiky jen u mne ci vsude?

Diky za info ;)
Chalupari
Posts: 20
Send a message
Waze 3.5.1.4 & HTC Z715e

Post by dzajro
LiborA wrote: Fajn, s tím s Tebou budeme všichni souhlasit. Vymysli jednoznačný způsob značení a když se na něm většina shodne, tak ho zavedeme.
Ono sa asi tazko podari navrhnut 100% jednoznacne objektivne hodnotenie, pokial teda napriklad nechceme merat sirku cesty, jej sklon, pocitat mnozstvo vymolov na kilometer a kvantifikovat podobne kriteria.

Dodrziavat sucasne pravidla, zalozene na oficialnej klasifikacii ciest s moznostou preklasifikovat povedzme o stupen hore, resp. o dva dole vo velmi specifickych pripadoch by mohlo byt jednoduche a prakticke riesenie. Rozhodne lepsie ako rok navrhovat nieco vyrazne ambicioznejsie. Tiez uz sa mi stalo, ze ma waze teraz v zime prehnal cez neodhrabane uzke lesne useky, lebo zla, hoc 'korektna' klasifikacia. Raz som sa uz videl ako cuvam v noci 5km na fakt hnusnom useku.
Toto su polomarginalne zalezitosti, ale pre nie nadsencov mozu znamenat aj posledny pokus pouzit waze. Lebo ked uz sa vas waze pokusa zabit, zacina ist do tuheho :-)
dzajro
Posts: 21
Has thanked: 1 time
Send a message