Post by jirys
Já to v tabletu mám : waze/skins/default/preferences.txt otevřu jej ale nevím co který zapis znamená není někde popis v češtině ... :)
jirys
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Lidičky čim to může být - nezobrazují se mi koleje - vlakové přejezdy přes silnici , jináč koleje vidím v navigaci :shock:
jirys

Post by jirys
třeba tady tento přejezd není vidět v navigaci : https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 997&zoom=6
jirys

Post by jirys
foxitrot wrote:
jirys wrote:třeba tady tento přejezd není vidět v navigaci : https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 997&zoom=6
Dufam ze nie som moc mimo:

Alebo myslis to, ze kolaje su opticky pod cestou a nie nad nou?
Mimo nejsi , tak je vidět ale při navigování se mi nezobrazí ... :)
jirys

Post by jirys
Ivannii wrote:Benzínky neumíme, průjezdy také ne ..., někdy slyším "po 800m", většinou ale neslyším ... kluci mají pořád co dělat. :roll:
I tak díky oběma.
Tady si stáhni hlášky : http://uloz.to/x3mdBVcy/czech-rar nakopiruj tam kde patří a už ti to bude mluvit vše čeky :D
jirys

Post by jirys
Nikde jsem ještě nenašel jak v klientovi nastavit aby mne navigovalo na místo které určim na mapě ?
a ještě jedno jestli jdou nějak zadat souřadnice GPS pro navigování ?
jirys

Post by jirys
Kdo ji má měl by tady dát foto :
viewtopic.php?f=22&t=99589
jirys

Post by JiriiSt
No kdybych to věděl tak se možná neptám...
Pokud jsem četl návody dobře uvádí se jen orientační (pokud nejsou jen popisná)
Každopádně když napíšu ulici a číslo už mi to vyhledává toto místo ve všech okolních městech (obcích)
pokud napíšu jen obec a číslo nabízí jen body z obce (číslo ignoruje)...proto ten můj dotaz napsat u malých obcí bez pojmenovaných ulic do jména ulice opět jméno obce.

Ptám se jako nováček proto prosím o konkrétní odpověď...případně odkaz kde jsem nečetl nebo četl blbě...Díky
JiriiSt
Has thanked: 4 times

Post by Jirin1975
Ahoj, nevím jestli to tu někde je, ale nepodařilo se mi to najít. Před nějakým časem přestalo fungovat hlášení kolon a jiných věcí v protisměru. Přijde mi to jako krok zpět. Plánuje se s tím něco udělat nebo ta tak už zůstane?
Jirin1975

Post by Jirin1975
Ahoj, poradí někdo prosím, c mám udělat, aby se mi při navigaci, když hlásí třeba kolonu nebo práci na silnici nepřerušilo rádio? Android 6.

Děkuji
Jirin1975