Post by Marcin_S
Z Google-a,
Powodzenia w edycji.
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Ilośc pachołków zależy od ilości edycji mapy, 100 000 to 4 pachołki, tyle samo co CM, z tym ze mając CM możesz edytować na terenie całego kraju, samo 100k tego nie daje. Możesz to sobie sprawdzić na wiki, points and ranks bodajże. Jest też subforum dotyczące rankingów w katalogu bodajże Community.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message


Post by Marcin_S
Witamy,

Wywalcuj te drogi których nie ma - "łezka" do góry nogami na dole po prawej w aplikacji, potem "Problem .." potem walec i już za chwilę nim jedziesz...
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
fcwojtul wrote:Cześć!

Wojtek, Gdynia. Trochę śmigam po trójmiejskiej obwodnicy i miastach okolicznych.
Witamy,
Fajnie, że Trójmiasto nam rośnie :D
Miłego łajzowania,
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
world_txx6jkof wrote:Witam


ps.jak zmienić nazwę użytkownika bo nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji
instrukcja po angielsku: https://www.waze.com/pl/support/answer?q=625222, wpisz: "How to Register on Waze (Change temporary user)" albo samo Change temporary user.
Mam nadzieję, że to Ci pomoże - daj znać jak Ci poszło.

Pytanie do tłumaczących: chyba warto zrobić instrukcję po polsku, to pytanie o zmianę nazwy pojawia się już po raz kolejny, można by dorzucić do wątku o podstawach edycji?
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Jacku,
A gdzie jeździsz?
I jedna uwaga - jeżdżąc warto włączać Łajzę i nawet odpalać nawigację punktu docelowego - łatwiej wyłapać ewentualne błędy.
Ja jeżdżąc zawsze odpalam apkę i nawigację.

Witamy :)
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
almerar wrote: Ps. Jeśli ktoś dzisiaj przeczyta, wam tez nie działa edytor w dniu dzisiejszym ?
Działa,
Pozdrawiam,
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
kar_kalim wrote:Cześć, jestem Piotrek. Okolice Piaseczna pod Warszawą.
Zacząłem poprawiać swoje okolice i mam pytanie - w edytorze widnieją nazwy ulic na wsiach, a w aplikacji już ich nie ma - czy tak ma być? Czy można to jakoś zmienić?
Wynika to pewnie z ograniczenia w aplikacji - przejeżdżając przez jakąś okolicę system podaje Ci mapę dróg tylko dotyczących Twojego przejazdu, nie pokazuje np. dróg o statusie ulica w edytorze. Natomiast powinny się one załadować jeżeli będziesz jechał w te okolice z wykorzystaniem nawigacji - pokaże dokładnie całą okolicę, wyjątkiem mogą być drogi oznaczone jako np. gruntowe, prywatne.
Widoczność dróg na mapie zależy także od prędkości z jaką jedziesz - zwykle aplikacja ma ustawione dostosowanie ekranu (autozoom) i im szybciej jedziesz tym większy obszar pokazuje i w efekcie nawet tylko Twoją drogę + autostrady.
Można spróbować to zmienić wyłączając w aplikacji tegoż autozooma (albo powolutku jeżdżąc bez wyznaczonej trasy :lol: )
Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest czytelna.

I oczywiście witam w imieniu Wazerów. Jeździsz w mojej okolicy i jakbyś czegoś potrzebował służę pomocą.
Pozdrawiam,
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Witamy, sprawdź status.waze.com i wątek aktualności na naszym forum.
Pomoc w edycji: jeżeli masz pytanie opublikuj permalink w poście, "starsi" na pewno pomogą. Możesz tez wysłać PM do kogoś ze starszyzny (w tym do mnie)


Wysłane z Tapatalk
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message