Post by jirys
Mi se ty ikonky zobrazuji na tabletu a take se nezobrazuji na mobilu , na obou mam posledni verzi .
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
jirys wrote:Mi se ty ikonky zobrazuji na tabletu a take se nezobrazuji na mobilu , na obou mam posledni verzi .
Ja bych nerek ze jen pro nektere , ja to mam nainstalovane pod stejnym jmenem a nickem a je rozdil ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by kaga_cz
kallesin wrote:Vyhledávání čerpacích stanic funguje zvláštně, pokud jedu z Police nad Metují do Prahy vůbec mi to nehodí Tank ono na Vysokově. Přitom je skoro nejlevnější.
Ahoj, jsem na slovensku takže přímo Ti nepomůžu... Podezřívám že ČS není ve waze (správně) zaevidovaná. Zkus tedy:
a) podívat se do WME a pokud budeš moct ČS doplnit/opravit
b) případně ohlásit problém (i z klienta) a někdo z editorů se tomu určitě zavěnuje

Snad ti moje (nováčkovská) rada pomůže...
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kallesin
Vyhledávání čerpacích stanic funguje zvláštně, pokud jedu z Police nad Metují do Prahy vůbec mi to nehodí Tank ono na Vysokově. Přitom je skoro nejlevnější.
kallesin
Posts: 2
Send a message

Post by Kebb01
Mám to stejné už několik verzí. V nabídce NEMÁM "Čerpací stanice", pouze oblíbené a historii. Takže o vyhledávání čerpacích stanic můžu leda snít.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201705 ... 4fb23f.jpg
Android 4.1.2

EDIT: na benzince mi to ani nenabízí aktualizaci cen.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
To ano, na vyhledání přes search jsem přišel, je to však trochu nepohodlné.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by krizecek
vyhledávání ti nefunguje stále nebo to byl jen ojedinělý případ u té čerpací stanice Tank ONO. A ne máš v nastavení za trhnuto oblíbenou značku čerpacích stanic?. V poslední verzi je chyba, kdy to špatně hledá oblíbené čerpací stanice na trasy, tak jestli to nebude tím.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by ma5jkl
petrec wrote:Otazkou ostava, preco Waze ponuka len okruh do 4 km (4 km som odhadol z pozorovania. Predpokladam, ze vo Waze nie je moznost zvacsit perimeter, nenasiel som) → trochu neprakticke, ked nie je v okoli ziadna LPG cerpacia stanica, ale uz na o 4,1 km moze byt LPG stanica.
Vypichnem si zatial len tuto info a dopredu hovorim ze nemam 3.9.3 takze mozno budem mimo. Ked ja sadam rano v Rajke do auta opyta sa ma ci idem do prace, dam ze idem, potom hodim Navigovat-> Tankovat tak mi bez akychkolvek problemov hodi Shell na Einsteinovej (aj ine ale tuto mam najmensiu zachadzku) co je cca 20 km vzdusnou ciarou, potom tuk ist, tuk bod prejazdu a startujem. Cize tie 4km sa mi nevidia ale 393 je dost ina od 377 a ani hentake pekne obrazky moja nepozna.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nocommenta wrote:
porubcan wrote:K cerpackam v protismere: ano, zobrazi ich lebo su blizko trasy (v radiuse)
Len minimálne pri jednej z nich (Slovnaft Dolná Streda (4 min mimo trasy)) očakávam 0 min mimo trasy...
Musis predsa prejst na druhu stranu dialnice cez nejaky prejazd, a to netrva 0 min...
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nocommenta wrote:Možno fantazírujem, ale nemohol/a/o by samotný/á/é Waze poslať správičku užívateľom?...
ach...bodaj by
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»