Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by JendaSpeed
Funguje v klientovi, když někomu pošlu zprávu "Klakson", tedy zatroubím na někoho? I když podle mne je to funkce, která není nijak užitečná, spíš taková srandička.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
nocommenta wrote:
JendaSpeed wrote:Funguje v klientovi, když někomu pošlu zprávu "Klakson", tedy zatroubím na někoho? I když podle mne je to funkce, která není nijak užitečná, spíš taková srandička.
Funguje, nielen zatrúbenie, ale aj poslanie správy.
Díky za rychlou odpověď.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Chtěl bych se více zapojit. Co bych mohl, jako Benjamin Nováčkovský, udělat pro zlepšení Waze? Byly by nějaké domácí úkoly? :P
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
bures wrote:
JendaSpeed wrote:Chtěl bych se více zapojit. Co bych mohl, jako Benjamin Nováčkovský, udělat pro zlepšení Waze? Byly by nějaké domácí úkoly? :P
Nemáš co kreslit? Podrobně si proklikej odkazy, abys nenadělal víc škody, než užitku.
To jsem potřeboval, díky za link.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Když zadám UR v klientovi a v daném místě není pokrytí signálem, tak se UR neodešle? Myslím tím, jestli se uloží a odešle se později.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Zdravím! Na většině kruhových objezdů jsou hlášky v pořádku. "Prvním - druhým atp. výjezdem".
Na některých kruháčích jsou však hlášky "OVL - OVP...."
Mám upozorňovat na tyto rondly?

Omlouvám se, pokud se to zde již řešilo :P
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
pvo11 wrote:... asi má smysl hlásit kruháky, kde ty hlášky jsou evidentně špatně. Např. OVP nebo U-turn, v místě, kde má být OVL, atd., aby bylo dost příkladů.
Asi by to chtělo dát (přesunout) do samostatného tématu.
Ano, na tomto konkrétním kruháku jsou hlášky v pořádku. Tedy v pořádku ve smyslu, že pokyny jsou věcně správně. Jen to VLEVO a VPRAVO zní tak... zvláštně :-(
IMHO samostatné vlákno k tomuto netřeba zakládat.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Zdravím! Dnes jsem do mobilu nainstaloval Norton Mobile Security od Symantecu a při prověřování aplikací mi vyskočilo upozornění, že dvě aplikace jsou středně rizikové: Waze a O2 TV. Klikl jsem na "důvěřovat" Waze a tím je to vyřešeno :-)

Chtěl jsem na tuto skutečnost jen upozornit.
Jinak Waze je skvělá navigace. Jsem velmi spokojen. Stále se zlepšuje. Kudy chodím, tudy doporučuji ;)
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
jumbo78 wrote:... takže se musí spolehnout na různé databáze.
A v dané databázi je i můj oblíbený Spotify Premium, který Norton Mobile Security vyhodnocuje jako vysoce rizikovou aplikaci.

Co se týká použití v PC, tak na Norton nedám dopustit, poskytuje komplexní ochranu.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Čaute, hodila by se mi apka do mobilu, která by sloužila jako "Black box", ideálně kdyby nahrávala video ve smyčce. Na Google Play je jich dost, ale nechám si doporučit. Pokud máte někdo dobrou zkušenost, tak pisněte. On to umí třeba i Sygic... ale JÁ JEZDÍM S WAZE! Díky za tipy a omlouvám se předem těm, kteří by tento příspěvek považovali za spam. Btw neplánuje se přidání do klienta? :oops: Jenda
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version