Post by JendaSpeed
Díky za rychlou odpověď. No ale v reálu se asi není čeho obávat, že by pátrali po mé identitě :?
Trochu paranoia ...... :(
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Včera v klientovi nastala tato situace. Naplánoval jsem trasu a po 10-ti, možná 15-ti minutách jízdy přede mnou zmizel segment (modrá čára), přepočítávám trasu. Když jsem vjel na návazující segment, tak tento opět zmizel, přepočítávám trasu. Tohle se cyklicky opakovalo, viz https://ctrlv.cz/9ZDU V horní liště nápis "Najeďte na vyznačenou trasu". Byl jsem online připojený k netu. Ještě jsem se s tímto nesetkal. Hlasové pokyny chyběly. Po ukončení aplikace Waze a výpočtu nové trasy se vše chovalo korektně, jako obvykle.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Funguje v klientovi, když někomu pošlu zprávu "Klakson", tedy zatroubím na někoho? I když podle mne je to funkce, která není nijak užitečná, spíš taková srandička.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
nocommenta wrote:
JendaSpeed wrote:Funguje v klientovi, když někomu pošlu zprávu "Klakson", tedy zatroubím na někoho? I když podle mne je to funkce, která není nijak užitečná, spíš taková srandička.
Funguje, nielen zatrúbenie, ale aj poslanie správy.
Díky za rychlou odpověď.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Chtěl bych se více zapojit. Co bych mohl, jako Benjamin Nováčkovský, udělat pro zlepšení Waze? Byly by nějaké domácí úkoly? :P
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
bures wrote:
JendaSpeed wrote:Chtěl bych se více zapojit. Co bych mohl, jako Benjamin Nováčkovský, udělat pro zlepšení Waze? Byly by nějaké domácí úkoly? :P
Nemáš co kreslit? Podrobně si proklikej odkazy, abys nenadělal víc škody, než užitku.
To jsem potřeboval, díky za link.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Když zadám UR v klientovi a v daném místě není pokrytí signálem, tak se UR neodešle? Myslím tím, jestli se uloží a odešle se později.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Zdravím! Na většině kruhových objezdů jsou hlášky v pořádku. "Prvním - druhým atp. výjezdem".
Na některých kruháčích jsou však hlášky "OVL - OVP...."
Mám upozorňovat na tyto rondly?

Omlouvám se, pokud se to zde již řešilo :P
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
pvo11 wrote:... asi má smysl hlásit kruháky, kde ty hlášky jsou evidentně špatně. Např. OVP nebo U-turn, v místě, kde má být OVL, atd., aby bylo dost příkladů.
Asi by to chtělo dát (přesunout) do samostatného tématu.
Ano, na tomto konkrétním kruháku jsou hlášky v pořádku. Tedy v pořádku ve smyslu, že pokyny jsou věcně správně. Jen to VLEVO a VPRAVO zní tak... zvláštně :-(
IMHO samostatné vlákno k tomuto netřeba zakládat.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Zdravím! Dnes jsem do mobilu nainstaloval Norton Mobile Security od Symantecu a při prověřování aplikací mi vyskočilo upozornění, že dvě aplikace jsou středně rizikové: Waze a O2 TV. Klikl jsem na "důvěřovat" Waze a tím je to vyřešeno :-)

Chtěl jsem na tuto skutečnost jen upozornit.
Jinak Waze je skvělá navigace. Jsem velmi spokojen. Stále se zlepšuje. Kudy chodím, tudy doporučuji ;)
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version