Post by JendaSpeed
jumbo78 wrote:... takže se musí spolehnout na různé databáze.
A v dané databázi je i můj oblíbený Spotify Premium, který Norton Mobile Security vyhodnocuje jako vysoce rizikovou aplikaci.

Co se týká použití v PC, tak na Norton nedám dopustit, poskytuje komplexní ochranu.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Čaute, hodila by se mi apka do mobilu, která by sloužila jako "Black box", ideálně kdyby nahrávala video ve smyčce. Na Google Play je jich dost, ale nechám si doporučit. Pokud máte někdo dobrou zkušenost, tak pisněte. On to umí třeba i Sygic... ale JÁ JEZDÍM S WAZE! Díky za tipy a omlouvám se předem těm, kteří by tento příspěvek považovali za spam. Btw neplánuje se přidání do klienta? :oops: Jenda
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Děkuji za tipy.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
1) v nastavení klienta je možné zvolit typ vozidla buď "osobní", nebo "taxi". Jezdím různými typy aut, od osobáku, před dodávku (Sprinter), po náklaďák (Atego). Několikrát se mi stalo, v neznámé oblasti, že mě Waze vedlo přes les, kde se větším autem fakt nedalo projet. Počítá se s přidáním typu "nákladní"?

2) v nastavení je defaultně nastaveno omezení obtížných křižovatek. Chápu-li to správně, tak pokud přepnu na "neomezit", bude trasa naplánovaná podle jiných kritérií? Má to u nás (v ČR) opodstatnění?
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
GinBook wrote:
JendaSpeed wrote: Add1) zatim scifi. Tede ne. Waze je pro osobni auta. Nutno s tim pocitat.

Add2) v CR a tusim i v SK neni zadna krizovatka nastavena s timto omezenim obtizne krizovatky. Je jedno jak to je v nastaveni prepnute.
Děkuji.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Téma: Týdenní souhrn

a) v nastavení klienta jsem nenašel možnost vypnutí zasílání tzv. týdenního souhrnu (v poště).
Lze nějakým způsobem nastavit, aby mi tyto souhrny nechodily?
b) "Poštu" bych osobně přejmenoval na "Zprávy" ;)
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by Jezecek007
Ahoj jaké je maximální délka trasy? odhaduji omezení cca 1000km díky
Jezecek007
Posts: 2
Send a message

Post by Jezecek007
mohu vás poprosit o otestování zadáním trasy do cíle: Makarska. Praha - Makarska vždy skončí s chybou serveru. v případě zadání do Zagrebu OK dubrovník opět chyba. děkuji
Jezecek007
Posts: 2
Send a message

Post by JiHaluza
Ahojte, chtěl jsem se zeptat. Jaká je možná naplánované nejdelší trasa Waze? Když dám Brno (ČR) - Calais EUROTUNNEL (FR), tak Waze spadne a nic nenastaví. Díky za odpověď. Jirka
JiHaluza
Posts: 1
Send a message

Post by JiriiSt
Ahoj,
rád bych se zeptal jak je to s tím číslováním domů. Z FAQ/Wiki jsem pochopil, že to je těžko použitelné (systém USA na jedné straně sudá na druhé lichá čísla). Já na to koukal u nás v ulici a tam jsou sudá i lichá na jedné straně. A šli i přidávat kde nejsou...
Pak se chci zeptat jak je to s číslováním v obcích kde nejsou jména ulic. Četl jsem, že neřešit, ale přijde mi to hloupý, když mě navigace dovede doprostřed vesnice a teď babo raď (v zimě jich moc venku neběhá...) a některý vesnice jsou docela velký. Nejde uvádět do jména ulice zase jméno obce? nebo něco jako "noname".
Díky za osvětu Jirii
JiriiSt
Posts: 11
Has thanked: 4 times
Send a message