Post by bkv_ag
MajkiiTelini wrote:Budeš schopen pro nás místně neznalé udělat výtah, co se mění?
Asi by mi to zabralo více času.
Díky.
Pokud nepočítám různé úpravy řazení do jízdních pruhů (které nemají na funkci WAZE vliv) tak prakticky nic, jen jedna nová jednosměrka viz předchozí příspěvek.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
MajkiiTelini wrote:Jednosměrka nastavena, díky!
Není zač. Jen do uzavírek prosím přidej i tento úsek Mikulášské. ten je v současnosti uzavřený a bude uzavřený až do srpna.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
Uzavírka Plzeň, Dlouhá
Zdravím, v Plzni by od dnešního dne měla být uzavřena ulice Dlouhá od Rokycanské k Revoluční (info město, info kraj) - uzavírku jsem hlásil přes formulář. Ráno jsem okolo projížděl, ale zatím nic nenasvědčuje, že by se ulice dnes měla uzavřít. Přes místo v pracovní dny projíždím dvakrát denně, takže zahájení uzavírky nahlásím.
EDIT: tak dle info PMDP by uzavírka měla začít od 11.7.2017, kdy se překládá zastávka v Dlouhé ul.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
vitj wrote:
bkv_ag wrote:Uzavírka Plzeň, Dlouhá
Zdravím, v Plzni by od dnešního dne měla být uzavřena ulice Dlouhá od Rokycanské k Revoluční (info město, info kraj) - uzavírku jsem hlásil přes formulář. Ráno jsem okolo projížděl, ale zatím nic nenasvědčuje, že by se ulice dnes měla uzavřít. Přes místo v pracovní dny projíždím dvakrát denně, takže zahájení uzavírky nahlásím.
EDIT: tak dle info PMDP by uzavírka měla začít od 11.7.2017, kdy se překládá zastávka v Dlouhé ul.
Uzavřel jsem od 11.7. do konce července.
Zdravím, prosím o okamžité uzavření - dle ranního průjezdu - značky jsou osazeny a uzavírka platí. Období uzavření je dle uvedených rozhodnutí do 15.12.2017.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
Zdravím,
díky za uzavírku Dlouhé ul. A aby toho nebylo málo v blízkosti této uzavírky se objevila další v ulici Na Dlouhých (Plzeň-Doubravka). Aktuálně by měl být uzavřen tento úsek. V příloze je uvedeno rozhodnutí, co jsem k uzavírce dohledal, v JSDI uvedena není. DIO i rozhodnutí lze ještě stáhnout z webu města.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message
Attachments

Post by bkv_ag
A Plzeň do třetice. Úplné noční uzavírky výpadovky na Prahu (U Prazdroje - Rokycanská) v místě podjezdu Gambrinus v termínech
15.7. 2017 od 20:30 hodin – 16.7. 2017 do 4:30 hodin
20.7. 2017 od 00:30 hodin – 20.7. 2017 do 4:30 hodin
21.7. 2017 od 00:30 hodin – 21.7. 2017 do 4:30 hodin
21.7. 2017 od 23:30 hodin – 22.7. 2017 do 4:30 hodin
22.7. 2017 od 18:00 hodin – 23.7. 2017 do 4:30 hodin
24.7. 2017 od 00:30 hodin – 24.7. 2017 do 4:30 hodin
Rozhodnutí města a kraje.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
Ahoj, neznám systém zadávání uzavírek do Waze, ale...
přes formulář jsem hlásil uzavření části silnice č. III/180 50 V Radčicích, v Plzni. Značky osazené, silnice uzavřená, ale ve Waze uzavírka není.
Ps: stálo by za úvahu doplnit do formuláře Hlášení uzavírky zasílání souhrnu zadaných údajů na uvedený e-mail (asi nejlépe volitelně).
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message
Attachments

Post by bkv_ag
Zdravím, nic se neděje. Sám jsem přemýšlel jestli byla daná uzavírka mezi těma, kterými se Vás starající se o Waze snažím zavalit :lol: . Proto také ta suplika, zda by nebyla možná po odeslání uzavírky formulářem zpětná vazba, třeba tím odeslaným emailem se souhrnem zadaných dat.
Jinak na Plzeň se ženou další uzavírky, takže můžete čekat info o uzavírkách Americké ul. v místě Wilsonova mostu a Vejprnické ul v blízkosti zastávek Internáty na celý srpen :?
Ps: Jinak Waze bylo přibližně stejně rychlé jako Dopravní info, tam se informace o uzavírce silnice V Radčicích objevila kolem půl desáté. Nedostali náhodou info od tebe? ;)
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
Plzeň, Vejprnická ul. (zastávky Waltrova)
Zdravím, sice ráno ještě značky osazeny nebyly, ale dle Dopravního infa bude uzavírka zahájena dnes od 8:00. Prosím tedy v návaznosti na info uvedené ve včerejším hlášení o uzavírce změnit ulici Vejprnická na jednosměrnou do centra a ulici Waltrova na jednosměrnou směrem z centra na období od teď do 15.11.2017. Ve Waze je připravena obousměrná uzavírka, což neodpovídá skutečnosti. Úplně Vejprnickou blíže k centru uzavře až druhá uzavírka, která začne od 31.7.2017
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by bkv_ag
Plzeň, uzavírky pod mosty u hlavního žel. nádraží
Prosím o zrušení uzavírky jednosměrně ve směru z ulice U trati -> >>Písek/Slovany -> Mikulášská -> Slovanská. Tento směr je od začátku září průjezdný, do garáží se stále jezdí pouze z tohoto směru. Je to vidět třeba na začátku a konci tohoto videa.
bkv_ag
Posts: 138
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times
Send a message