Post by guri211
Ahojte,

Par otazok z Bratislavy:

1. Sliacska, Krahulcia: Tadialto sa da legalne dostat z Racianskej na Kolibu a opacne, alebo to je nOvYlov vymysel? Par krat ma to tadial routovalo na Kramare ked bolo mesto upchate, ale prilis som sa ponahlal na to aby som to isiel testovat: https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... =104994003

2. Odborarska x Vajnorska: Z Odborarskej je zakazane odbocenie dolava na Vajnorsku, alebo to je preklep? https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... =146614351
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:Od polky leta (vlastne od mojho zaciatku) do polky jesene sa ma Waze tvrdohlavo snazilo posielat primarne tadeto pri ceste z Racianskej na Lamacsku (alternativne trasy som vtedy este asi nepoznal alebo nepouzival), v lubovolnej dennej ci nocnej dobe. Potom to prestalo, ale neviem preco. Tiez som nikdy nemal cas tu trasu skusit. (Mozno to prestalo preto, ze ju niekto presiel? ;))
Pamatam si ze tam bol problem s krizovatkou pri Zvaracskom, nOvYl ju "vylepsil" vo vsetkych smeroch :)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:Neskusime mu udelit amnestiu? Mal aj mnohe pozitivne edity na svedomi.
(Ak by bol ochotny komunikovat.)
Tie pozitivne edity su vacsinou sposobene tym, ze uz niekto po nom opravil turn restrictions, ale (kvoli znamemu problemu) sa jeho username nezapisal do poslednej editacie.

Ak sa ti s nim podari spojit, tak mozes skusit. Ja som to skusal 2x, vzdy neuspesne.

EDIT: Do dnesneho dna po nom opravujem. Si vedel ze z Bajkalskej od Pristavneho mosta sa nedalo odbocit doprava na Gagarinovu?
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Bratislava, areal Istrochemu. Dnes ma to navigovalo cez neho v smere z Vajnorskej na Raciansku, napriek tomu ze je uz dlho oznaceny ako private road. Cestu mi pocital server, t.j. nie je to vymysel klienta (ako sa niekedy deje ked je offline). Ako to poriesime?
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
milo12 wrote:Niekomu sa podarilo zmazit pri Tesco Zlate Piesky (Bratislava) jeden smer Cesty na Senec (pred odobockou na Vajnorsku. Doplnete to pls, ja som to skusil ale segment je zamknuty a nemozem ho napojit, tak som to nechal tak.
Vdaka, opravene.

Ty kokos, co taketo veci maju znamenat? Nebolo to nahodou zamknute?
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Vitaj oolcoo :) Som rad ze si sa ozval - prave moznost skontaktovat sa s AM a jeho rychla reakcia je casto to najdolezitejsie ak niekto pride na nejaku chybu.

(Takze oolcoo to nebol. Priznajte sa dobrovolne, dobre vam radim!)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
guri211 wrote:Priznajte sa dobrovolne, dobre vam radim!
Zahada je vyriesena, bol to sync error. Podarilo sa mi skontaktovat s vlado_s (vdaka oolcoo) - on v tej oblasti mazal kratky nepripojeny usek cesty, ale zrejme pod tym ID bol na serveri iny segment.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Foxo: Pozriem sa na tie Kramare o par hodin, poznam to tam.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:Bratislava-Kramare:
Jakubikova/Jelsova: velmi pochybujem, ze by odbocenie doprava na Jakubikovu malo byt zakazane https://world.waze.com/editor/?zoom=8&l ... =137205434 efektivne by sa tym Jakubikova stala jednosmerkou/slepkou
No na 90% som presvedceny ze jednosmerkou je, je to totiz maximalne prudka ulicka akurat na sirku jedneho auta. Ked tam budem najblizsie (do 2 tyzdnov), preverim to.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
hummel999 wrote:Mam dotaz, je nějakej postup jak řešit "Průjezd zakázán"? Jsou místa, kde na to policie fakt kašle, ale jsou místa, kde to šikanujou.
(dúfam) čoskoro to (dúfam) bude pomocou (dúfam) private roads.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia