LiisiBormeister wrote:https://www.waze.com/editor/?lon=24.887 ... =177465959
Lubada parempööre.
Ok
TehtudLiisiBormeister wrote:Ühendada ja lubada kõik pöörded.
https://www.waze.com/editor/?lon=25.936 ... =142302183
https://www.waze.com/editor/?lon=25.908 ... =238980492
https://www.waze.com/editor/?lon=25.907 ... =238980491
https://www.waze.com/editor/?lon=25.885 ... =242965515
https://www.waze.com/editor/?lon=25.885 ... =242965859
https://www.waze.com/editor/?lon=25.978 ... =238833526
https://www.waze.com/editor/?lon=25.974 ... =241032046
https://www.waze.com/editor/?lon=25.974 ... =241032171
https://www.waze.com/editor/?lon=25.980 ... =238994405
Hea tähelepanekMikk36 wrote: Võiks "Mustakivi tee" tänavanime ära võtta, hetkel on nagu imelik, kui sõidad mööda Mustakivi teed ja ütleb et tee vasakulepööre Mustakivi tee peale.
TehtudMikk36 wrote:Kui juba, siis keelame siit parempöörde ka ära: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =270256882ants40 wrote:Tehtud!mikupoiss wrote:Paluks pöörded lisada vastavalt: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =270256171
Tehtudgynterk wrote:Palun ühendamist: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =271348524
Edit:
Samuti palun lubada sellel ristmikul kõik pöörded.
Selle kohta ei taha kuidagi öelda, et sõida läbi jne ...mikupoiss wrote:Panen siia, et kaasa saaks mõelda: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... st=4363789
Mis pagana pärast peaks Waze suunama metsateele?
Muud ei oska spekuleerida kui, et äkki mõni waze kasutaja parkis ennast seal ja tekitas "ummiku". Kuna sel metsateel pole tõenäoliselt liigeldud, siis waze pakkus alternatiivina seda teekonda katsetadamikupoiss wrote:Sinna ise väga sõitma ei lähe jep
Muidugi küsimus on, et miks Waze maanteelt offroadima suunata tahtis.
Re: Lukus teed