Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by jumbo78
Pravděpodobně blízkost hranice. Nám to na severu u hranic s Polskem taky blbne
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Nebo je to nesouladem reálné pozice a šipky přichycené k cestě.
Možná ukazuje tvou vzdálenost od cíle a dole trasu, kterou se tam dostaneš ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
@klickon
Nechci být hnusný, ale motivace používat WAZE je (respektive by měla být), že tím neustále pomáháš sobě i ostatním - ať již zápisem rychlostí, časů, hlášeními chyb mapy atd.
Jestli je tvoje motivace sbírat pouze body (50 hlášení za 700 km? - to jsi snad jezdil pouze po D1 tam a zpět, ne?), pak se nedivím, že je tolik zbytečných výmolů atd...
Ale pokud je to jinak, omlouvám se.
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Antivirus na androidu je k ničemu. Vyhodnotí jako rizikový například přístup k SMS...
Z podstaty androidu antivirus nemůže zasahovat do běhu jiných aplikací a taky nemůže "zjistit", co která aplikace dělá. Takže se musí spolehnout na různé databáze.
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
To je v pořádku. Ale android není windows...
Na androidu běží aplikace v tzv. sandboxu a nemohou do sebe vzájemně zasahovat - je to jen zjednodušený popis.

Edit: WAZE žádá spoustu oprávnění a nejspíš proto je vyhodnocena jako potenciálně škodlivá. Stačí se podívat na detail oprávnění k poloze
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Někdy se bohužel vypne, i když máš zapnutou navigaci do cíle.
Stává se mi to, když mám WAZE na pozadí, spuštěný třeba Ingress a někdo mi zavolá.
Přitom RAM je dost
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Bohužel, i když naviguje na cíl, občas se při "delším" stání vypne...
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Pokud to jsou reálné fotky místa, tak je nejspíš někdo přidal po výzvě WAZE při dojezdu do cíle [emoji6]
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Ahoj všem.
Již skoro rok jsem needitoval (důvody nejsou důležité...)
Platí stále pravidlo, že pokud ve vesnici nejsou pojmenované ulice, nedáváme do názvu ulice jméno vesnice? Tedy zůstane vyplněna pouze obec?
Proč se ptám - narazil jsem na pojmenování ulic jménem obce a zajímá mne, zda to mám opravit nebo to byl záměr.
Například zde

Předem díky za odpověd - Zde to je totiž popsáno - procházím si znova školení, ať nedělám něco blbě :)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Bylo by fajn to tedy rozvinout. Ve školení je něco napsáno, realita je momentálně jiná a může to někoho zmást. Díky moc
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message