probabil nu exista vreo intoarcere permisa in waze. recomand sa adaugi una ici-colo...
[blur]Click here to see my signature[/blur]
Nu, în benzinării, dacă drumul e parcare nu o să dea rută de întoarcere prin ele. Trebuie explicit pe drum.
[blur]Click here to see my signature[/blur]
Nu e niciun BUG. E doar editare proastă.VreauBicicleta wrote:Bug destul de grav, depistat azi: imi zice sa virez pe aceeasi strada pe care am de mers tot inainte...
Link capturi ecran facute acum jumade ora:
[blur]Click here to see my signature[/blur]
Cam de o luna, cel putin o data pe zi, in timpul deplasarii, primesc mesajul 'Ai parcat aici', dupa care rutarea se inchide, ca si cum as fi ajuns la destinatie. Programul continua sa ruleze, semnalul Gps se pastreaza, trebuie insa sa introduc din nou destinatia. Aveti idee de unde poate fi? Waze este instalat pe telefon, Android 6, atat updateurile de waze cat si de SO sunt la zi.
Exista noutati cu privire la data estimativa cand va iesi versiunea 4.0?
Salut,
Am observat ca Waze nu ruteaza pe drumuri de tip Ferry (ex. Bechet, RO-BG). Cred ca ar fi foarte util daca s-ar putea realiza rutarea si pe acest tip de drum cu mentiunea inaite de a intra pe aceasta categorie de drum ca un urmeaza un sector de transport cu Bac-ul/Ferry.
Am observat ca Waze nu ruteaza pe drumuri de tip Ferry (ex. Bechet, RO-BG). Cred ca ar fi foarte util daca s-ar putea realiza rutarea si pe acest tip de drum cu mentiunea inaite de a intra pe aceasta categorie de drum ca un urmeaza un sector de transport cu Bac-ul/Ferry.
Buna,
Trebuie sa recunosc ca am patit si eu asta ieri .
Pe centura Bucurestiului zona Popesti -Leordeni pana la iesirea spre Urziceni era inrosita cu rapoarte de blocaj,chiar si waze mi-a zis ca a sesizat o incetinire a traficului si m-a transferat in ecranul cu ''aglomeratie" dar nu a vrut sa ma scoata in stradute laterale .(mentionez ca i-am bifat si drumurile neasfaltate doar doar..
Cu o saptamana inainte ma indrumase undeva dreapta din Popesti din centura ,ajungand sa tai autostrada,intrand spre Sindrilita.(foarte ok m-a scutit de toata aglomeratia. DECI avea un traseu alternativ.
Dar una peste alta mai mult mă ajută decat mă încurcă aşa că ..
O zi bună
Tiphereth
Trebuie sa recunosc ca am patit si eu asta ieri .
Pe centura Bucurestiului zona Popesti -Leordeni pana la iesirea spre Urziceni era inrosita cu rapoarte de blocaj,chiar si waze mi-a zis ca a sesizat o incetinire a traficului si m-a transferat in ecranul cu ''aglomeratie" dar nu a vrut sa ma scoata in stradute laterale .(mentionez ca i-am bifat si drumurile neasfaltate doar doar..
Cu o saptamana inainte ma indrumase undeva dreapta din Popesti din centura ,ajungand sa tai autostrada,intrand spre Sindrilita.(foarte ok m-a scutit de toata aglomeratia. DECI avea un traseu alternativ.
Dar una peste alta mai mult mă ajută decat mă încurcă aşa că ..
O zi bună
Tiphereth
Nu exista posibilitatea ca WAZE sa-si salveze datele pe unde se circula in conditiile in care o parte din traseu nu are acoperire si sa le "upload"-eze cand reintra in zona cu semnal?
Am circulat pe cateva trasee in care nu este semnal peste tot parcursul si astfel am "ratat inregistrarea acestui parcurs!!!
Am circulat pe cateva trasee in care nu este semnal peste tot parcursul si astfel am "ratat inregistrarea acestui parcurs!!!
Cred ca e ceva problema de server. Ca pe livemap ba ma ruteaza, ba nu. Harta am verificat-o din aproape in aproape si pare ok.
Eu folosesc sageata, si nu am intampinat probleme.
Re: Bug-uri / Imbunatatiri