Köszi, levettem.Becq74 wrote:Sziasztok!
Hmvhely Zrínyi utcán vége a felújításnak (nincs nyoma munkavégzésnek) kérem a lezárásokat levenni: zsákutca lett, "B" csomópontot le kellene választani.
Köszönöm!
A 47-en erre gondoltál? https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ueFilter=0Becq74 wrote:Sziasztok!
47-es Szaged-Algyői szakaszán elmúlt a beállított 60as korlátozás, kérlek B--->A állítsátok vissza!
Ha éreztek esetleg késztetést rá, akkor ezen a szakaszon viszont cca 20m-el dél felé kérném húzni az "A" csomópontot
Köszönöm!
Valamiért nem jelöl ki szegmenst a permalinked.
A körforgalomnál délebbre húztam az A-t.
Szia!trivia211 wrote:Sziasztok!
Házszámokat szeretnék beállítani itt:
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... ,177773408
Pont azért került 5-ös lock rá, hogy megakadályozzuk a házszámozást.
Az oka pedig az, hogy sikerült megoldást találni a több kerületet érintő (több kerületen áthaladó) utak problémájára, ami a címre kereséskor jön elő. Ilyenkor minden egyes kerületbe ad egy nem létező, interpolált találatot is, mivel a kereső külön városokként kezeli a kerületeket.
Ha valaki figyelmetlenül választ az eredmények közül, vagy nem tudja, pontosan melyik kerületben van a keresett cím, egész máshová fogja vinni.
Szóval ez a probléma, a megoldás pedig az, hogy privát helyekként, egyesével felvisszük a házszámokat az összes ilyen úton. Ez már folyamatban van, nemrég kezdtük, de hamarosan meglesz. Amikor felkerült az adott úton az összes helyalapú házszám, töröljük a hagyományos számokat (Bp.-n egyébként minden utca meg van számozva majdnem két és fél éve). Így nem interpolál hülyeségeket a továbbiakban a kereső. Teszteltük, jól fog működni.
Az általad kért Szépvölgyi út már kész, meg is nézheted, ha bekapcsolod a Helyek réteget (a Lakóházak is legyenek megjelenítve).
Gic
Köszi az észrevételt, megvan a 40-es beállítás.h-martin wrote:https://www.waze.com/livemap?lon=20.623 ... 56&zoom=15
https://www.waze.com/livemap?lon=20.646 ... 21&zoom=15
A két pont között a 2505-ös útra 40-es zóna érvényes. Ennek következtében Alsóhámor és Felsőhámor is 40-es zónába esik. Kérek jogot a javításhoz, vagy valaki javítsa a sebességhatárokat 40-re. Sokat mérnek itt a rendőrök.
Mehet mindegyik!
Mehet!Becq74 wrote:Sziasztok!
Szintén sebességhatáros UR-hez kérnék nyitást a 62-esen,
52-esen
és a 7-esen
Köszönöm!
Mehet!trivia211 wrote:Állítólag levették a 60-as táblát, átállítanám 90-re.
https://www.waze.com/hu/editor/?env=row ... =300383882
Köszi!
Streetviewra ne alapozzunk, legjobb esetben is 2 éves.poc-ok wrote:itt streetview is... ott záróvonal van.
Megvan, lezárhatod.Becq74 wrote:Sziasztok!
A Szépvölgyire jött egy kicsit messzebb létrehozott UR
Nekem Úgy tűnik, hogy a GPS jelek is alátámasztják.
Engedélyezzétek kérlek a Szépvölgyi -->Kelet --> Kecske köz fordulást (linkelt szegmens "A" végpont)
Köszönöm!
Re: Unlock 5-öt kérek