Post Reply

zahradna cesta bratislava vrakuna

Post by peli-
dobry den,

prosím o povolenie pripojit záhradnu cestu z drveneho asvaltu, ktorá sa napája rovnako na záhradnu cestu z drveneho asvaltu.

https://www.waze.com/sk/editor/?env=row#


dakujem
peli-
Posts: 7

POSTER_ID:17079733

1

Send a message

EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by Glipko
link treba riesit cez tu ikonku vpravo dole pod ikonkou chatu, takto nevieme kde to je
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by ma5jkl
V tablete v editore alebo v tablete v klientovi?
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Tablet klient == aplikacia waze nainstalovana na tablete
tablet editor == v prehliadaci na tablete si si otvoril waze editor

Smeroval som to k tomu, ze po uprave mapy (pripojeni tvojho segmentu) je potrebne pockat na update mapy na serveroch waze (spravidla 1-2 dni) a nasledne si mapu v aplikacii zaktualizovat (bud sa to spravi samo ked sa das navigovat danym usekom, alebo to vies spravit rucne z menu aplikacie)
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by peli-
Glipko wrote:link treba riesit cez tu ikonku vpravo dole pod ikonkou chatu, takto nevieme kde to je

ups

https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... 133&zoom=6
peli-
Posts: 7
Send a message

Post by peli-
super dakujem,

ps. v PC to vidim už doplnené, ale v tablete mi cesta svieti stale na cerveno a už som aj reštartoval tablet
peli-
Posts: 7
Send a message

Post by peli-
ma5jkl wrote:V tablete v editore alebo v tablete v klientovi?

neviem aký je rozdiel medzi : tablet klient a tablet editor.
navigačný si úplne vypnem v tablete a keď chcem ísť navigovať na nový cieľ a spustím na novo navigáciu, tak mi tam svieti aj tá moja cesta na červeno čo som dal valcovať a ktorú som Vás potom žiadal pripojiť a Vy ste ju pripojili.
peli-
Posts: 7
Send a message

Post by peli-
ma5jkl wrote:Tablet klient == aplikacia waze nainstalovana na tablete
tablet editor == v prehliadaci na tablete si si otvoril waze editor

Smeroval som to k tomu, ze po uprave mapy (pripojeni tvojho segmentu) je potrebne pockat na update mapy na serveroch waze (spravidla 1-2 dni) a nasledne si mapu v aplikacii zaktualizovat (bud sa to spravi samo ked sa das navigovat danym usekom, alebo to vies spravit rucne z menu aplikacie)
super, ďakujem za promptnú reakciu,,,

mám aj jeden návrh na zlepšenie:

pri nahlasovaní :

- nebezpečie

doplniť možnosť v - cesta

- RETARDER

je to divné, ale na slovensku sa nájdu retardéri aj na hlavných cestách (2 tr.) to sú okrajové cesty sídlisk. chápem, že na sídliskách to montujú, ale prečo to montujú mimo sídlisk, je asi škoda analyzovať
peli-
Posts: 7
Send a message

Post by peli-
porubcan wrote:ahoj. retarder ma byt oznaceny dopravnou znackou, to by malo byt dostatocne upozornenie...
reporty (nielen) nebezpecia su svojim charakterom docasne, kdezto retarder je trvaly... tieto dve veci nesklbime...
rozumiem, ďakujem
peli-
Posts: 7
Send a message