Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by jumbo78
Díky za odpovědi.
Ptám se také proto, že spousta takto upravených segmentů je zamčena na >=L3 a nemůžu pak upravovat geometrii atd... A že toho je v mém okolí ještě dost k úpravě. :)
No nic, budu si nechávat segmenty odemykat.
Ještě jednou díky
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Promiň, ale například na Osoblažsku jsem odvedl kus práce a pak mi to někdo zamknul. Navíc, pokud se nepletu, mají se zamykat hotové oblasti, ne?
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Na Osoblažsko třeba dlouhou dobu nikdo nesáhl. Dal jsem to dohromady a pak, když se začaly zadávat rychlosti, tak jeden nejmenovaný L2 všechno hromadně editoval, jen aby měl L3 - ale dělal jen rychlosti a na geometrii atd. kašlal. To mě trochu srazilo...
A teď, když se k editacím chci vrátit a logicky dodělat své okolí, tak zjistím, že vlastně je skoro vše na L3 a mám utrum.
Nemohu přece žádat o odemčení celého regionu.

Ono to možná vyzní blbě, ale tak to cítím.

Nic, jdu makat [emoji6]
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jurawood
Zdravím všechny,

měl bych dotaz k zobrazování zpomalených úseků (kolony) na mapě v programu pro android.
A dále k zobrazování uživatelů. Můj problém je, že se mi zobrazují i silnice s kolonami i řidiči, kdy se jim zachce, stačí o milimetr pohnout mapou a najednou úsek není označen, pohnu o další milimetr a zase není, o další zpět a najednou se zvýrazní, pohnu o další a zase je zvýrazněný, pohnu o další a zase zmizí.... v podstatě náhodný jev :roll:


Chci si prohlédnout, kde jsou jaké kolony a to se mi nedaří, kdybych si neuvědomoval obrovský potenciál aplikace WAZE, tak bych dal na google.play recenzi něco o zadnici, jednu hvězdu za totální zabugovanost a nedoladění aplikace a odinstaloval. Buďto na to jdu špatně, nebo to zlobí jen mě? Poraďte prosím...
Dávám snímky obrazovky.

jurawood
Posts: 25
Send a message

Post by jurawood
Pěkný večer, jako nováček jsem dnes ujel prvních 300 km s WAZE a dojmy jsou teda nic moc :lol:
Nevím jestli jsem v správném vlákně fóra, ale potřeboval bych poradit jak lépe plánovat trasu.
Mám nastaveno: nejrychlejší, nezpevněné cesty: ANO, je na tom něco špatně?
Navigovalo mě to kvůli jedné minutě místo 26 km trasou 33 km.
Mám strach, že když zadám nejkratší, tak to bude úplně mazec ze zkušeností z jiných navigací.
Takže waze mě táhne tento úsek následovně:


já požaduji tak jak jezdí všichni:


jak toho dosáhnout? Jel jsem do Pardubic a zpět do Brna, ale ty trasy byly hodně zvláštní, spíše okrsky vedlejší, 2.třídy, do kopce z kopce :lol:
Namlátil jsem to teď doma ještě do sygicu a kupodivu trasa jak má být. Rád bych toho dosáhl ve váze.
jurawood
Posts: 25
Send a message

Post by jurawood
dekuji za odpovedi a snahu, tesi me to.

trasy a zobrazeni na mape pouzivam, ale...
pojedu tedy po zelene, pote ale nevidim kam zelena pokracuje, pravdepodobne totiz vede objizkou na modrou. Musel bych tedy zrusit v pulce cesty teasu a znova pocitat. Jo vlastne se da zobrazovat solo trasy.. ale uz nezobrazim zpet vsechny 3.

Tohle je spatne zobrazeni a nemel by byt problem, aby to zobrazilo dvoubarevnou duhu..

Dale bych si pral, aby nahore byly zobrazeny i km, ne jen minuty, mista je tam dost. Vubec je tady dost co zlepsovat :) jeste jednou diky.
jurawood
Posts: 25
Send a message

Post by jurawood
Rekl bych, ze lepsi nez hlasit kazdou hodinu do waze chybejici kanal, bude, ohlasit to silnicarum, pripane rovnou 158 :lol:
jurawood
Posts: 25
Send a message

Post by jurawood
Zeptám se, ten bug s nezobrazovaním kolon, resp. nahodném zobrazení vyřešen bude? Zkoušel jsem reinstal a nepomohlo, očekává se nová verze?
Teď jsem jel a klasika mě navigace stahovala před Lipůvkou směr Tišnov, prohlédnu mapu, nic, prohlédnu trasy nic, tak co blbne? Jedem rovně, prásk a 20 minut kolona. Tak měl jsem poslechnout. Ale přece za jízdy nemůžu 10x hýbat mapou různě pootáčet, přibližovat až kolona naskočí :)
Hned jsem nahlásil velkou kolonu, načež vždy celý úsek zčervená. Hrozně mě to mrzí.. asi se tohle neděje úplně všem.
jurawood
Posts: 25
Send a message

Post by jurawood
vitj: navigaci verim ale proveruji, coz mam u waze zatim nefunkcni. Ta cervena, zluta sviti, ale jen pri urcite poloze mapy, jinak ne a tu polohu musim hledat. Takze kdyz chci videt kde je kolna, najdu si usek a 50x po milimetu hybu mapou, z toho 30x naskoci a 20x nic.

porubcan: ok budu doufat.. diky
jurawood
Posts: 25
Send a message

Post by jurawood
No tak před 14 dny jsem se dočasně rozhodl že waze opustím, dokud neopraví chyby.
Dnes to zkušebně pustím, navigace nepoužitelná viz screen, bugy zobrazování kolon neopraveny.
no hlavně že můžëme sbírat starwórs :lol:

ano jedeme o 10% delší trasu, proč ne když je stejně rychlá že...


žádná kolona, nic, ale přece nechceš být včas v práci :lol: hezky si dáš 3 km navíc


takže pro mě delete, za půl roku zase mrknu
jurawood
Posts: 25
Send a message