Sprawdzales, czy odcinkowo się da wyznaczyć?
Możesz podac permlink do tego punktu "Nisz"?
https://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/lcpl.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Zgłosiłem dzisiaj problem, że nie można wyznaczyć żadnej trasy. Trochę ciężko przeglądnąć mapę w WME, bo nie wiadomo które odcinki sprawdzać. Nawet jeśli to trochę sporo tego
https://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/lcpl.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Milion segmentów? To raczej niemożliwe do osiągnięcia, przy trasie o długości 1000 mil segmenty musiałyby mieć średnią długość poniżej 1,6 metra.jarkaz wrote:Waze ma limit wyznaczania tras 1000mil lub 1 milion segmentów. Jeżeli próbujesz wyznaczyć dłuższą trasę, może być problem.
Jednak omawiana trasa ma mniej niż 1000 mil (np. z Krakowa to poniżej 1400 km), a że osiągnięcie miliona segmentów jest nierealne, to powód musi być jeszcze inny.jarkaz wrote:Ale napisałem "lub" 1 milion. Takie informacje dostaliśmy na ostatniej konferencji od Shiry.
Gdzieś kiedyś też ktoś pisał że czasami Waze nie może wyznaczyć tras nawet 600-800km jak po drodze ma sporo błędów w segmentach i przez to musi dłużej liczyć.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Re: Waze nie wyznacza trasy do Złote Piaski Bułgaria