Waze nováčik - otázky

[ img ] [ img ]

Moderators: Unholy, GinBook, guri211

Re: Waze nováčik - otázky

Postby Limekk » Tue Mar 08, 2016 6:13 pm

Zdravím, proč se mi nejde přihlásit ve Waze do sociální sítě Facebook (mobil Samsung Galaxy, vyšší Android,ale nevím variantu)? Již jsem přihlášen byl, ale nějakým způsobem jsem se odhlásil a nové přihlášení nejde. Jen se točí kolečko okolo ikony Waze a nepřihlásí se. Nesouvisí to s tím, že jsem na Facebooku musel změnit přihlašovací heslo, protože můj účet byl napaden. Ale nenabízí mi to v nastavení Waze při přihlašování k Facebooku zadání jména a hesla. Tak nevím, čím to je a co s tím. Poradí někdo?
Limekk

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby Limekk » Tue Mar 08, 2016 7:23 pm

Kvasar wrote:Ahoj zkus v nastavení facebooku odstranit aplikaci waze a pak to zkus přes waze zase připojit. mě to pomohlo...

Tak to nepomohlo.... :(
Limekk

Postby Lubosimrysek » Fri Nov 11, 2016 12:08 pm

Mám problém,se kterým si neumím poradit. Již téměř 2 měsíce se mě přičítají body pouze za hlášení události, za kilometry ani bodík. Aplikaci jsem odinstalovat a znovu nainstaloval, ale nepomohlo to. Poradite prosim někdo, co mám ještě udělat? Nebo nezbývá nic jiného než čekat až si toho náhodou někdo všimne? Jinak trasy a ujeté km mám normálně na webu evidované a registrované . Díky za odpověď a radu. Luboš
Lubosimrysek

Postby Lubrouu » Thu Jul 21, 2016 7:31 am

Zdravím,potřeboval bych poradit...Chtěl bych si dám do DOMU adresu bydliště, ale ono jí to bohužel nenajde ani nezná...Přitom pár let daná ulice je už s oficiálním názvem a najde se např. jak v TomTom či Sygic. Funguje její přidání přes "Editor map"? Snažil jsem se tu ulici tam přidat, ale jak se to uloží nebo co je ještě potřeba udělat? Díky
Lubrouu

Postby LukasKrejcik » Wed Aug 03, 2016 8:09 am

Dobry den. Mam najeto pres 200km a stale jsem veden jako novacek. Mate navrh reseni? Diky. Lukas
LukasKrejcik

Postby LukasKrejcik » Wed Aug 03, 2016 10:18 am

Jiz jsem cekal minimalne 3dny. Pod urovnemi mam: zbyva 0km. Vyckam tedy jeste. Diky
LukasKrejcik

Postby Lukino_ » Tue Sep 02, 2014 3:53 pm

Ahoj, pár noob dotazů :)

- Za jak dlouho se mi zobrazí body + pořadí, atd.. tady na webu a za jak dlouho v aplikaci. Za dva dny jsem najezdil dost km, nahlásil pár událostí a nikde žádný body nemám :oops:
Lukino_

Has thanked: 1 time

Postby Lukino_ » Tue Sep 02, 2014 4:04 pm

Díky za rychlou odpověď. Tak budu trpělivý.
Lukino_

Has thanked: 1 time

Postby M-T-L » Fri Jun 29, 2018 9:22 am

Vedel by mi niekto poradit..? Mam novy mobil, nainstaloval som si waze a po zapnuti sa asi po dvoch, troch sekundach samo vypne.. Povolil som aplikacii vsetko co sa dalo, este aj reklamy, datove prenosy mam aktivovane, polohu samozrejme tiez, nepomohol ani reinstall a restart.. Na starom mobile aj tablete facha v pohode.. Netusim kde moze byt problem... System je novy android 8.1 OREO
Dik.
M-T-L

Postby ma5jkl » Fri Dec 20, 2013 5:54 pm

Ja mam tiez novacikovsku otazku.

Zaujimalo by ma ake rozne "nalady" si je mozne nastavit (mnohe su za zasluhy takze "nastavit" berte s rezervou) v klientovi.

Hlavne ma zaujima ta fialova jednooka diablovita ikonka. Vidim ich aj po cestach, tak som sa chcel spytat za ake zasluhy je pre vas dostupna?
A.. Su este nejake dalsie, ktore je mozne stretnut okrem tych co je vidiet v klientovi (nalady plus editorske)?
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 938 times
Been thanked: 839 times

PreviousNext

Return to Czech Republic and Slovakia