Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by kaga_cz
nocommenta wrote: V okolí je ešte zopár načervenalých segmentov, ktoré môžeš pomenovať a pripojiť...
IMHO pokud L2 editoval, bylo na místě aby i doeditoval :-). Já toho bohužel moc neopravím, L1, registrován před 14 dny najeto 500 km většinou BA z práce do práce... Ale je mi jasné že jak dostanu L2 tak cesty které upravím rovnou aspoň na L2 zamknu... Ještě kdyby se dalo zvlášť zamknout cestu a zvlášť čísla domů... :-(.
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
porubcan wrote:nic. nema prava to pripojit, tak to necha nepripojene. to sa stava. ak by si ho niekde zazrel, tak mu skus podhodit URko cez livemapu...
jasně... co můžu opravím, když můžu kontaktovat kontaktuju... když se nedá/nevím jak dám dotaz do fóra :-)
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
WME Lamka:
Jsem zkoušel Street to River, umělecky jsem napojil potok na Les... Dá se landmark nějak rozdělit případně odstranit přebytečné hraniční body? (https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 00.5548402)

Díky...
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
foxitrot wrote:
kaga_cz wrote:Ahoj,
co dělat s "editorem" L2 gyarakiviktor na fóru mi ho nenašlo...
Ahoj, zažiadal som o vytvorenie jeho účtu na fóre, dam vedieť...
nocommenta wrote: 1. V prvom prípade ide o dvoch editorov jedného s levelom L1 (L1 má v okolí ešte zopár nepomenovaných segmentov) a druhého s levelom L2...
Tá L1-ka je kontaktovateľná, alebo tiež potrebuje vytvoriť účet?
Ahoj, Tu L1 bych neřešil (zatím), počkal bych jestli se bude a jak projevovat dál. Já narazil na IMHo podstatné problémy na místech kde byl autor a zároveň/a nebo ten nekontaktovatelný L2.
Sám mám EA docela malou :-) narazil jsem na to když jsem dělal Pliešovce na kterých se stále učím :-) (trasa ZV-Pliešovce - Zaježová)

Doplněno: Má vúbec smysl ty drbky v Dobré Nivě nechávat...??? Možná by byl rozumnější delete než connect na hlavní...
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
JendaSpeed wrote:není čeho obávat, že by pátrali po mé identitě :?
Trochu paranoia ...... :(
A co by z toho měli... Případně čím by ti to mohlo ublížit? Není to nic nelegálního... Přispívá k bezpečnosti, jejich hlavni úkol není používat ale pusobit preventivně a v tom jim svými hlasenimi pomahas... ;-)
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
ad 1) pokud jsem správně vysledoval waze dává kolonu na celý segment, který múže být na dálnici hoooodně dlouhý i když je kolona jen 100 m třeba před zúžením... Ve městě je to zas k vzteku, každá odbočka segmenty rozdělí a jeden aby tu jednu kolonu hlásil 10x ....
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
nocommenta wrote:Kolony nie je potrebne hlasit, spomalenie, znizenie rychlosti dokaze vyhodnotit Waze...
Ano, a právě proto je tato možnost v klientovi implementovaná a kolony naskakují 3s po tom co je nahlásím. Ale jasně, můžeme čekat až projede dost wazerů aby to automat vyhodnotil... Však já v koloně visím, ať se pověsí dalších pár...
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
Omluva za offtopic ale nedá mi to:
GinBook wrote:
nocommenta wrote: Ty jeden clovece, clovece jeden, to nedelas dobre. Prvni a hlavni pravidlo je nic nemazat.

Takze poucka zni, nic sakra nemazat! ;-)
Ahoj, tohle by mělo být boldem přímo na mapě a v kontrolní otázce s captcha kódem u koše :-). Tuším že tu je jeden co rád "opravuje" ?nováčkovské chyby? a jazykové nesrovnalosti košem a to relativně hromadně... asi se naučil používat script pro select objektú podle autora :-D.
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
Nováčkovská otázka... na https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... st=5386490 a nejen mi přišlo podstatně přirozenější ovp místo dvp... možná z předchozí navigace kde bylo (případné) dvp následované ovp v místě odbočení... IMHO zařazení se do odbočovacího pruhu je právě předehra k odbočení. Taky si myslím že pokud bude ovp/ovl na místě kde je odbočovací pruh bude to jasné...

Dík za názory.
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
pvo11 wrote:Podle mě jsou ty hlášky OK.
Jen nevím co myslíš tím DVP. Nehlásí to totiž držte se vpravo, respektive zůstaňte vpravo, ale sjeďte vpravo.
No nehlásí sjeďte v pravo ale držte se vpravo... Možná je jen slovenský překlad jiný než český...?
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message