Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze

Post Reply

Pontok

Post by Mrald71
Három napja nem változott a pontjaim száma, miközben több száz km-t vezettem és több eseményt is jeleztem útközben...
Mrald71
Posts: 2

POSTER_ID:17067682

1

Send a message

Post by humiceHun
Ezen magam is aggódom. Már több mint egy hete regisztráltam, sok száz km-t vezettem, szerkesztettem térképet, jeleztem egy csomó eseményt, megkaptam bónusz pontokat, stb., és egyelőre csak az első nap 3,8 km-e látszik. Az se világos, hogy akkor hogyan lettem felnőtt wazer...
humiceHun
Posts: 27
Has thanked: 15 times
Send a message

Post by JustAVisitor
Az angol fórumon is erről van most szó. A legjobb tanács, amit ilyenkor adni lehet, hogy várj, valószínűleg magától meg fog javulni.
VJan wrote:Valami van ezekkel a pontokkal. A dashboardon még látszik valamennyi (bár kevesebb, mint régebben), de a kliens közli, hogy bébi vagyok, és 0 pontom van.
2+ éve használom, több ezer kilométert vezettem, rengeteget jelentettem, sok helyet felvettem, fényképeztem, javítottam. Úgy tűnik hiába. A kilométerek csökkennek, a jelentések is, a szerkesztések eltűnnek. Még az útvonalaimat sem látom. Azt pedig egy sima mezei PDA-s navigációval is meg tudom nézni.
Amióta a Google megvette a Waze-t egyre romlik. Arra bezzeg van energia, hogy mindenféle elveszett emberekkel zaklassanak vezetés közben.
Sajnos lassan elmúlik ennek a közösséginek indult kezdeményezésnek a varázsa. Tudom, hogy nem a pontok a fontosak, de ha azok elvesznek, akkor az is elveszik (vagy elveszhet), amiért kaptam (volna). Eltűnnek a szerkesztések, a jelentések, a megtett utak. Mi alapján számol útvonalat a Waze, ha nincsenek adatai? Csak nem a Google által diktált szempontok alapján (pl, hol nagyobb a hirdetési bevétel). Ha ez következik, akkor sok értelme nincs a Waze-t használni.

Meg lehet azt tudni, hogy hova lettek az adataim?
JustAVisitor
Posts: 1
Send a message

Post by Lujdzsoo
Most nekem kevesebb pontom lett mint amit tegnap írt!!!! Ez így mormális?
Lujdzsoo
Posts: 12
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by marcedli
Türelem, meg fog jelenni. Nézted már a Waze.com/hu/dashboard linken?

Tapatalk-kal tapizva
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Türelem, minden pont meglesz. Nem kell aggódni miatta.


Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
attilam83 wrote:Sziasztok!

Nektek frissültek a pontok mostanában, mert nekem kedd óta semmi?
Senkinek sem, valamit állítgatnak a központban
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Tegnap már írtam mi a helyzet, fölösleges rajta pörögni, majd rendbejön, nyugi ;)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by marcedli
Nem: azt írtam, hogy valamit állítgatnak a központban. :D
Köszönünk minden visszajelzést egyébként, csak muszáj nyugtatgatni a zembereket:)
marcedli
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1572
Has thanked: 71 times
Been thanked: 282 times
Send a message

Post by Mrald71
Most néztem.
"Utolsó frissítés óta eltelt idő: 4 napja"
Akkor még rosszul is emlékszem, négy napja nem frissülnek az adataim. :(
Mrald71
Posts: 2
Send a message