Dobré ráno , Slovnaft Dolná Streda je na trase (Viď screenshot Screenshot_2015-01-18-09-22-51_ab.png)... napriek tomu uviedol 4 min mimo trasy...ma5jkl wrote:Musis predsa prejst na druhu stranu dialnice cez nejaky prejazd, a to netrva 0 min...nocommenta wrote:Len minimálne pri jednej z nich (Slovnaft Dolná Streda (4 min mimo trasy)) očakávam 0 min mimo trasy...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Pokiaľ sa dáš niekam navigovať, tak ti na trase nájde maximálne 20 čerpacích staníc, ale v klientovi si môžeš nastaviť:kallesin wrote:Vyhledávání čerpacích stanic funguje zvláštně, pokud jedu z Police nad Metují do Prahy vůbec mi to nehodí Tank ono na Vysokově. Přitom je skoro nejlevnější.
- 1. preferované stanice
2. preferovaný typ paliva
3. triediť podľa (ceny, vzdialenosti, značky)
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
V Bratislave sa objavilo jedno UR čerpačka OMV Diaľnica D1 Zlaté piesky
k nemu máme aj printscreen, posledná aktualizácia pred 752 dňami, cena neznáma, mena v dolároch...
Otázka môže znieť aj: prečo sa ohlasovateľovi nezobrazujú aktuálne ceny (keďže ide o čerpačku na pomerne vyťaženom mieste, kde sa cena aktualizuje wazermi niekoľkokrát denne) ?
EDIT: Ohlasovateľ potvrdil, že tú čerpaciu stanicu aktualizuje skoro na dennej báze...
k nemu máme aj printscreen, posledná aktualizácia pred 752 dňami, cena neznáma, mena v dolároch...
Otázka môže znieť aj: prečo sa ohlasovateľovi nezobrazujú aktuálne ceny (keďže ide o čerpačku na pomerne vyťaženom mieste, kde sa cena aktualizuje wazermi niekoľkokrát denne) ?
EDIT: Ohlasovateľ potvrdil, že tú čerpaciu stanicu aktualizuje skoro na dennej báze...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Johny nie je jediný, čo potvrdzuje len jeden druh paliva, takých so staršou verziou aplikácie je predsa viac...
Jeden potvrdzuje len diesel, ďalší len 95...
A po obojsmernom zadaní jedného po druhom sa ceny stratia...
Lepší prípad
Horší prípad
Jeden potvrdzuje len diesel, ďalší len 95...
A po obojsmernom zadaní jedného po druhom sa ceny stratia...
Lepší prípad
Horší prípad
Možno fantazírujem, ale nemohol/a/o by samotný/á/é Waze poslať správičku užívateľom?...b-007 wrote:A co zkusit, aby Waze doresil svuj BUG a opravil to na sve strane?
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Akosi sa skrizili cerpacky v Dolnej Strede...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Mam taky dojem, ze sa dnes vyskytol mensi problem pri cerpackach OMV...
Pri nahlasovani cien na CS OMV po stlaceni tlacitka s cerpackou je v ponuke realna cerpacka OMV + jej imaginarny klon; ceny sa daju zadat do oboch; ti ktori pracuju s komplexnymi cislami zadaju len do jednej komplexnej s realnou a imaginarnou zlozkou...
Jedna cerpacka je s logom, druha bez loga...
V tyzdennom rebricku nam povyskocil na prvu priecku jeden z pravidelnych ohlasovatelov cien...
Mame tu jedno UR na Strojnickej...
EDIT:
Sú povytvárané duplicitné čerpačky OMV, pôvodné sú v mape ako plochy uzamknuté zámkom 4, nové sú ako body so zámkom 1...
Vytvoril: August 18, 2015 avseu(staff)
ID: 11272674.112595663.6319201
OMV Gagarinova
Bod so zámkom 1 je nejakým spôsobom prepojený s plochou, pretože po presune bodu do koša, sa objavilo hlásenie
OMV Lamač 2
OMVLamač 1
OMV Brnianska
OMV Biskupice 2
OMV Vajnorská 1
V Nitre napr.
OMV Bratislavská 1
Pri nahlasovani cien na CS OMV po stlaceni tlacitka s cerpackou je v ponuke realna cerpacka OMV + jej imaginarny klon; ceny sa daju zadat do oboch; ti ktori pracuju s komplexnymi cislami zadaju len do jednej komplexnej s realnou a imaginarnou zlozkou...
Jedna cerpacka je s logom, druha bez loga...
V tyzdennom rebricku nam povyskocil na prvu priecku jeden z pravidelnych ohlasovatelov cien...
Mame tu jedno UR na Strojnickej...
EDIT:
Sú povytvárané duplicitné čerpačky OMV, pôvodné sú v mape ako plochy uzamknuté zámkom 4, nové sú ako body so zámkom 1...
Vytvoril: August 18, 2015 avseu(staff)
ID: 11272674.112595663.6319201
OMV Gagarinova
Bod so zámkom 1 je nejakým spôsobom prepojený s plochou, pretože po presune bodu do koša, sa objavilo hlásenie
- Odstránené miesto ×
OMV Gagarinova
14 Strojnícka, Bratislava, Slovakia
Čerpacia stanica
Miesto odstránené
Odporučené August 18, 2015
Od nocommenta(3)
ODPORÚČANIA ČAKAJÚ NA SCHVÁLENIE
- ZMENY TOHTO MIESTA, KTORÉ STE ODOSLALI, ČAKAJÚ NA SCHVÁLENIE.
OMV Lamač 2
OMVLamač 1
OMV Brnianska
OMV Biskupice 2
OMV Vajnorská 1
V Nitre napr.
OMV Bratislavská 1
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Pokus o mazanie bol pri URku... Popisujem OMV issue, takze v com problem?
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Ale to je hlboke nedorozumenie...
Mazany bol len jeden bod, na tie dalsie bolo len poukazane, ze nejde o ojedinely jav...
Moja obava, ze pri odsuhlaseni zmazania bodu, moze dojst aj k zmazaniu plochy (pri ploche nebola pritom robena ziadna zmena) bola zrejme nepochopena...
Tak s tym suhlasim, len tu nikto predtym nepoukazal na duplicitu cerpaciek, a to co ju sposobuje, napriek tomu, ze tu bola od vcerajsieho rana...porubcan wrote:ze nemas nic rucne mazat a ma sa to vyriesit supportom systemovo. aj tak nemas vsade EA.
Mazany bol len jeden bod, na tie dalsie bolo len poukazane, ze nejde o ojedinely jav...
Moja obava, ze pri odsuhlaseni zmazania bodu, moze dojst aj k zmazaniu plochy (pri ploche nebola pritom robena ziadna zmena) bola zrejme nepochopena...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Nobody is perfect... Smile & Drive contract probably expired...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Zadáš trasu, potom tuknes do riadku s ikonkami rôznych kategórií POI, textom Bodom prejazdu Otvorí sa ďalšie okno, kde si navolíš ikonku ČS (alebo inú kategóriu POI) Po odťuknutí ČS sa prepracuješ k mapke a zoznamu čerpacích staníc na trasePajdoom wrote:Ako sa dostane k tomuto oknu zobrazenie čerpačiek na trase? Mne to nejako nejde ...
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re: UR vyhladavanie cerpacich stanic