Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Statistiky waze

Post by
Hojte. Je mozno niekde zhliadnut statistiky pouzivania? Zaujmalo by ma kolko ludi napriklad bolo cez tyzden prihlasenych v jednu chvilu.alebo dnes bo tu vidim uplnych novacikov dnes pridanych.ze kolko je online ludi.

POSTER_ID:3582779

1

Send a message


Post by AgentW4C
Nevím jestli to má souvislost, ale některé dny mi Waze padá (3.9, Android 4.2.1) - někdy těsně po startu, jindy po nějaké době navigování... tuším, že ve středu a čtvrtek jsem zaznamenal několik případů. Tváří se to jako kdybych aplikaci vypnul, jen skončí sama od sebe. Doteď jsem to přičítal mému HW, ale jestli je něco podivného na grafech, tak možná nejsem sám ;)
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message

Post by AgentW4C
Dobře Ostrava!!! :o V Praze totiž během dne zas takové problémy s ledovkou nebyly, začala se objevovat až odpoledne. Horší to bude patrně v noci a zítra ráno :?
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message

Post by AgentW4C
jumbo78 wrote:Slezsko - Zlatohorsko, Jindřichovsko, Osoblažsko - tam jsem prakticky úplně sám :D
Žebych přehlédl povýšení výše zmiňovaných obcí na okresní města? ;)
AgentW4C
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 151
Has thanked: 62 times
Been thanked: 67 times
Send a message

Post by b-007
Také potvrzuji, že se do 150MB limitu prakticky vždy vejdu, včetně push notifikací 2x emailových schránek, zřídka web, tu a tam nějaká aktualizace :-). A to jezdím odhadem tak 200km denně. 2/3 už budou asi načtené z dřívějších cest.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
A od tohu tu L5 editoři přeci jsou, to byla má představa dávno, že to budou dělat :-) + schánět lidi apod :-). Já vás zase doplňuji v noci, kdy nováčci žádají o odemknutí a je to jen L3 :-) nebo se na něco ptají. A ostatní spí (což dělají dobře) :-D
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Kdo používá přezdívku v klientovi guydeer nebo tak nějak a má cca 1 mil. bodů? :-D
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
A některým by měli nastavit schránku na 1000 zpráv na složku :-D Snad by to mělo pro začátek stačit :-D.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Tak to jo :-). Párkrát jsem jel za tebou v Praze :-)

L5 editory s milony bodů fakt na editování už moc nepotřebujeme. Pouze na řešení problematických míst. Stejně jsou jim ty body na prd, co Ginbooku :-)? Tak si tomu říkejte jak chcete (zařaďte se do té správné kolonky), důležité je být přínosem pro komunitu. Je to komunitní práce vytvářet mapu. Za rok (jsem optimista) bude mapa snad relativně dobrá a pokud se waze nerozhoupe s novými funkcemi jako rychlosti, pruhy apod. tak budeme jen řešit uzavírky :-). Nováčci chtějí editovat, tak je přece nechme :-) a kontrolujme. Potřebujeme místní editory nadšence z každého kraje. A kde je chcete jako vzít? A půlka ještě bude odrazena zámky...a druhá samotným Waze systémem :-) Ale teď jsem asi slovo systém urazil :-D
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by b-007
Ne, změníte funkci, ale platová třída vám zůstane stejná :-D
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message