Post by kaga_cz
98 je sice na stanicich castejsi nez cng, ale podezrivam ze skodovek na cng je (brzy bude) na cestach vic nez fetari, xr-ek a podobnych "hracek" co jezdi na >=98...

Odesláno z mého GT-S7580 pomocí Tapatalk
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
No nekdo bude mozna tad kdyz se dovi kde se da natankovat... a vzhledem k "hustote" cerpacek asi nebude resit jestli by na nejblizssi (100km) nenatankoval o 20h levneji...

Odesláno z mého GT-S7580 pomocí Tapatalk
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
Ahoj, a co takhle...:
Doplnit značku ČS "CNG" :-) asi bych si mohlnechat preferované palivo BA a při vyhledávání by mi snad upřednostnil CNG stanici... a nabídl i klasické kde natankuju benál...
Ve vyjímečných případech kdy je CNG na klasické (tuším u F-M) pak ke stanici přidat point CNG...
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
No IMHO... pokud by někdo dával návrh na úpravu čerpaček na WAZE, dobrým řešením by bylo:
U stanice definovat jaká paliva jsou na stanici k dispozici (např zaklikávátka z předdefinovaných možností - 91,95, >=98, E85.... LPG, CNG...).
Při vyhledávání by pak WAZE mohl hledat podle této definice (cena "?" pokud u paliva nezadána) a né podle toho jestli někdo zadal/vymazal cenu.
Při aktualizaci cen by WAZE nabídl jen pro čerpačku definovaná paliva.
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
GinBook wrote:Dal jsem všechny stejně systémově tak, aby v tom byl pořádek a dalo se to vyhledat jako CNG.
Ahoj, pls jak stejně systémově? Doplnil jsem v Břeclavi ale nějaký vzor by to chtělo... Asi nejlepší seznam je na http://www.cngplus.cz/cerpaci-a-plnici-stanice.html

Díky
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
vitj wrote:Problém je ovšem v tom, že landmark se vyhledává jinak než benzinka a neukazuje ceny.
Nevím jak Ty, ale já na CNG jezdím... a největší problém je v tom CNG najít, ceny jsou absolutně irelevantní (Oktávka mi na CNG ujede cca 320-380 km, na benál přes 800). Raději pojedu na nejdražší CNG než na nejlevnější 95ku... a že na tu nepojedu když jsem rozmazlený CNG které má nějakých +-120 oktanú...
Až bude CNG co 50 km jako je benál tak pak má smysl o cenách přemýšlet, ale nejdřív je třeba dořeit aby takové čerpačky waze vyhledával i když nemají zadané ceny. Už jsem tu (na fóru) tuším dával návrh aby se u čerpaček (editorsky) dalo nastavit jaká paliva se dají natankovat i kdyby bez uvedení ceny (např. cena N/A ale palivo mezi dostupnými uvedené).
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by kaga_cz
Správně je
CNG karta - platební karta pro úhrady a někdy i vjezd do areálu ČS (pokud je jen cng - není "veřejně" přístupná.
CNG Card Centrum - platební systém (řekňeme obdoba CCS karet, Shell fleet karet a podobně).

Dodavatelé CNG zapojení do CNG Card Centra:
  • RWE Energo, s.r.o.
    Pražská plynárenská, a.s.
    E.ON Energie, a.s.
    Bonett Gas Investment, a.s.
    Vemex, s.r.o.
    Vítkovice doprava, a.s.
Takže IMHO název "CNG Card..." a podobné jsou chybné, CNG stanice neprovozuje CNG Card Centrum ale některý z jejich účastníkú.
Podezřívám že i na normálních benzinkách, na Břeclavské Benzině je CNG od E.ONu (nebo RWE? už nepamatuju, pro mně irelevantní). Tankuju spíš na slovensku, takže platím raděj kreditkou což CNG stanice SPP i SAN Zvolen a BB umožňují - tady o jiném dodavateli než SPP nevím.
Vítkovice prodávají CNG na stanicích brandovaných CNGVitall (http://www.cngvitall.cz/), Bonett pod brandem BONETT (http://www.bonett.cz/cng) to sedí jak píšeš...
kaga_cz
Area Manager
Area Manager
Posts: 141
Has thanked: 38 times
Been thanked: 24 times
Send a message

Post by Kebb01
GinBook wrote:Bude se ti to libit. ;-)


Komentář z telefonu.
Tak sem s tím :-)

Jinak by to chtělo pokrokovější řešení přímo od vývojářů:
1) přidat další paliva (LPG, CNG) k benzinkám
2) přidat landmark podobně jako je elektřina pro plynovky

Vše ostatní je zase berlička.

Odesláno z mého HTC One S
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by komichal
Já teď možná vyplodím strašnou broskvovinu, ale co takhle nahradit N98 za spojenou kategorii CNG+LPG s tím, že CNG nebo LPG by se specifikovalo jen v názvu čerpací stanice?

Mám teď v sobě dvě deci Bordeaux, tak myslím pokrokově, no.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by komichal
d2-mac wrote:Může se někdo, zřejmě z překladatelů, podívat jaké máme zadána další klíčová slov pro kategorii Služby motoristům?
Dodělal jsem tam nejen CNG, ale i LPG (jehož absence nebyla nejspíš tak bolestivá). A opravil svůj starší překlep :oops: . Uvidíme, kdy to proteče do klientů.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message