Csetszoba - ha Waze, ha nem Waze
Post by spymorass
VPLaci wrote:Itt is nem rég nyúltak hozzá a földutakhoz. Mindkét esetben egy Lujdzsoo tűnik fel. Az illető egy szupersztár, mert kb 6 hét alatt lett 2-es szintű, részben hasonló, a műhold képeken útnak tűnő földutak tucatjainak létrehozásával.
Aki tudja mit kell(ene) tenni, vagy kinek a figyelmét kell(ene) erre felhívni, az tegye meg legyen szíves!
marcedli wrote:Csendben figyelünk [emoji1] ... már az is valami, h van fórum fiókja [emoji1
Sziasztok!

Lehet érdemes lenne most már szólni Lujdzsoonak, mert egy csomó olyan szerkesztést látok tőle, ami rontja a térkép minőségét. Pl. olyat csinál, hogy tökegyenes útra töréspontokat rak be, mellékeltem párat, amit hirtelen találtam, ha tovább keresgélnék, több is lenne. Eddig javítottam szótlanul, reménykedve, hogy elfogy egyszer, de túl sok ilyen van, és friss szerkesztések.

A WMCS-ből valaki rászólna, hogy fejezze be a destruktív szerkesztést?

Üdv,
spymorass

(A feltöltött képek helyei: 1, 2, 3, 4
spymorass
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 129 times
Been thanked: 119 times
Attachments

Post by Sremacz
A navigáció süket ! Hogyan kell a hangot beállitani ?
Sremacz

Post by stegze
Helló!

Ha elérem a következő szinthez szükséges pontszámot, mikor frissül a szintem?

"Még kb. 0 pont kell ahhoz, hogy szintet lépj"

Nagyon frusztrál. :)

Köszi,
xt
stegze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Toyota Celica TS

QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers. Orders a sfdeljknesv...

Post by stegze
xtlight wrote:Ha elérem a következő szinthez szükséges pontszámot, mikor frissül a szintem?
Időközben frissült. Nem azért mondom, de elég jól néz ki a kis wazerem koronával a fején :D
stegze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Toyota Celica TS

QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers. Orders a sfdeljknesv...

Post by stevebee10
voyagR wrote:
Szikra wrote:
voyagR wrote:Sziasztok, tud-e valaki segíteni, vagy tippet adni, esetleg válaszolni arra, hogy hová tűnhettek a pontjaim? Kb. másfél éve regisztráltam, 20000 körüli pontomnak nyoma veszett (screenshotoltam rendszeresen a mobilon, hogy hogy állok). Telefonon is és weben is ezt írja, a megtett útjaim is odalettek. Napok óta próbálkozok, de 0 pontot ír, és baby wazerként tart számon :oops: :roll:
Szia!
- Folyamatosan használtad a 1,5 év alatt?
- Nem lehet, hogy régen automatikus regisztrációd volt, most meg más?
- Esetleg Facebookos regisztrációd volt, most meg felhasználó neves?

Egy-két hónap szünet biztosan volt, de az elmúlt másfél év alatt viszonylag sokat használtam.
A telefon is ugyan az, mint amivel regisztráltam, mégcsak a gyári beállításokra sem volt visszaállítva, mert egy gmailos jelszavamat elfelejtettem, és ha leformázom a telót, a büdös életbe nem jutok vissza (a jelszóemlékeztető nem segít) :lol: :lol: :lol:
Facebook leves!
Kedves Szikra, küldök neked sok printscreent szépen időrendben, csak csinájjukmeeeeg :roll:
Na de tényleg, értem hogy nincs jelentőségük a pontoknak, de olyan jó játék (persze annál sokkal több).

Nagytisztelettel! voyagR
Nem használtad véletlenül ugyanazzal a felhasználónévvel/regisztrációval egyszerre két eszközön a Waze-t?
stevebee10
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 23 times
Been thanked: 17 times

Post by stevebee10
H-Erik76 wrote:
stevebee10 wrote:
voyagR wrote: A telefon is ugyan az,
mint amivel regisztráltam
Nem használtad véletlenül ugyanazzal a felhasználónévvel/regisztrációval egyszerre két eszközön a Waze-t?
Vagyis nem túl valószínű... [emoji12]

Ez az üzenet a Tapatalk és a GT-I8190 következménye…
Véleményem szerint ez nem válasz a felvetésemre. Attól, hogy a telefon ugyanaz, mint amivel regisztrált, még nem zárja ki azt, hogy egy másik telefonon/táblagépen nem használja a programot ugyanazzal a felhasználónévvel e-g-y-i-d-e-j-ű-l-e-g mondjuk annak reményében, hogy duplán gyűljenek a pontok. Nem igaz, Erik?

És ha jól tudom, az ilyen húzásokat szankcionálja a Waze...
stevebee10
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 23 times
Been thanked: 17 times

Post by Steven13x
Sziasztok!
Van valaki Tóalmás környékéről, aki tapasztalt térképszerkesztő?
Steven13x
Been thanked: 4 times

Post by Steven13x
zsezo wrote:
Steven13x wrote:Sziasztok!
Van valaki Tóalmás környékéről, aki tapasztalt térképszerkesztő?
Jártam arra sokat! Mit segíthetek?
Én itt lakom. Ahogy nézegettem a térképet találtam rossz utcanevet és nem létező utcát is. Most kezdek ismerkedni a tervezővel. És ara gondoltam, hogyha lenne a közelemben valaki, aki már aránylag jól ismeri, a szerkesztőt azzal szívesen összefutnék egy kis tapasztalatcsere miatt.
Steven13x

Post by Steven13x
Kitudja, hogy mikor lesz a következő frissítés?
Steven13x

Post by Steven13x
Miért van az, hogy van már több mint 400 db térkép szerkesztésem mégsem férek hozzá a szerkesztői hangulat megjelenésekhez? :(
Steven13x