Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by jumbo78
To jsem rád ;) Jelikož jsem stále přesvědčován, že změnit Major higway na Freeway ovlivnilo vše k lepšímu ;)

Nic ve zlém :D
Těším se na setkání v Ostravě, snad se taky něco dozvím ;)

P.S. Dnes 174 km po dálnici a cca 5 km ve městě a průměrná rychlost 105 km... A na dálnici jsem to valil...

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Kebb01
Informativní dotaz:
Pokud mám v nastavení klienta zakázané zpoplatněné úseky, ale povolené dálnice, povede mě waze na placené úseky dálnice? Povede mě na neplacené úseky dálnice?
Máme rozkopanou polovinu Ostravy a dnes jsem testoval alternativu cesty do práce a divil se, že mě nechce vést na dálnici, tak jsem si ji vynutil. Jenom nevím, zda to bylo opravdu vynucené nebo jenom waze vidělo lepší cestu :-)
Každopádně, otázka zní, jak to je s dálnicí vs placené úseky? Testoval to někdo?
Chci jezdit po neplacených dálnicích :-)

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
tex232 wrote:Nejlépe to vyzkoušej. Vše je už live.

Dálnice fungují báječně spravil se dálkový routing, a kolony fungují stále. Několikrát mě to vedlo mimo D1 když byl problém.
Zrovna dnes to otestuji, chystám se jet trasu, kde mě waze vodívalo po neplaceném úseku D1. Dám vědět jak dopadnu tentokrát :-)
Kolony na naší housenkové dráze (D1 z Ov na Bohumín) naštěstí nemíváme

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
Je pravda, že nepoužívám dálnice, resp. placené úseky, takže si to šněruji po silnicích nižší třídy. V tom mám výhodu, že z Karlovic do Hodonína dojedu kratší a rychlejší cestou :-) Viz fialová na screenu.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/24 ... acd590.jpg

Vím, že zakázání placených úseků není řešení, protože mnozí či většina dálnice hojně využívá.
Bylo by fajn, kdyby priorita dálnic byla ještě o něco nižší.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
A ještě mi to nedalo a povolil jsem dálnice...
Nabídlo mi to jak dálnici, tak stejnou trasu, jako původně se zakázanými dálnicemi. Tzn. Šternberk, Olomouc, Přerov, Napajedla.

http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/24 ... 5ec07c.jpg

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by komichal
Jsme live. Hlašte, co se komukoliv nebude zdát.
komichal
Area Manager
Area Manager
Posts: 931
Has thanked: 324 times
Been thanked: 291 times
Send a message

Post by ma5jkl
Zatial nie, no mozno raz ten cas pride.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
kazdy segment ma atribut toll (spoplatnenie). ked si zaskrtnes v klientovi vyhnut sa spoplatnenym usekom tak sa to vyhne vsetkym, ktore maju zaskrtnuty atribut toll bez ohladu na typ segmentu. vyhnut dialniciam je vyhnutie sa freeway.

k tvojej otazke, bude ta viest na nespoplatnene useky dialnice.
tolko teoria.

lenze pozor, sme u waze a bugy boli, su a budu. napriklad ak by ta z nejakeho dovodu waze potrebovalo otocit o 180 stupnov cez nejake ulicky (nemyslim pouzitim U-turnu) tak na tento ukon vyuzije vsetko co ma v dosahu, vratane platenych usekov alebo private segmentov.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Len si rypnem, usetrenych 17 minut a 55 km by si waze malo zistit aj bez donutenia (zakazane dialnice)

Sent from HTC One using Tapatalk
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
tex232 wrote:A teď je otázka kolik by to bylo skutečně po té dálnici...
neverim ze by to bolo porovnatelne. stiahnut na 200km 17 minut je oriesok aj na dialnici, nehovorim ze sa to neda (ze pista) ale musis ist hodne nad limit.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»