Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by wazz
10 dní zpět jsem koupil nový telefon. Aplikaci/novou verzi jsem instaloval hned jak mi jí to nabídlo (týden+ zpět?) a mezitím jsem už Waze pustil, dnes jsem chtěl od té doby poprvé zadat ceny. Ale máš pravdu, koukám jsem v app vedený jako nováček s dudlíkem. Tak to jsem zvědavý, jestli mi to časem naběhne do původního stavu nebo pojedu od nuly, protože Waze. (jo ale že jsem registrován 2 roky to tam píše, takže si to evidentně nějaké údaje o účtu načetlo, ale asi ne vše)
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Tak je to více než týden, spíš 10 dní a stále jsem po upgrade telefonu dudlíkář a nemohu hlásit ceny. Existuje vůbec nějaká jiná aplikace, která by dokázala "přenést polovinu profilu"? Tj. přihlásíte se svým účtem, ví to, že máte Waze 2+ roky, ale neví to vaše už dávno připsané body. Když se kouknu přes web, vidím svoje najeté km, mapedity a vše, ale v mobilu jsem dudlík. Prostě Waze.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
To jsem ještě nezkoušel, ale bordel z minula tam být nemohl, protože to šlo na úplně nový telefon. Předtím jsem podobný přechod zažil několikrát (sice na původní telefon, ale úplně jiný firmware, takže z pohledu Waze na nový telefon) a vždy mi účet naběhl normálně. Proto jsem to psal do vlákna k této verzi, protože s novým telefonem zrovna vyšla tahle verze, tak jsem myslel, že něco "vylepšili".
Zkusím odinstalovat, promazat, nainstalovat a dám vědět.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
wazz wrote:Zkusím odinstalovat, promazat, nainstalovat a dám vědět.
Tak to je chyba klienta. Vše jsem udělal a jsem stále dudlík bez možnosti hlásit věci a měnit si ikonku. Pokud ale vlezu v klientu do menu "hodnocení", vidím, že jsem dorostenec, mám dobře body, na tom posuvníku jsem daleko za dudlíkem atd. Tj. účet se načetl do mobilu dobře, ale klient neodemkl určité fce na základě načtených hodnot a pořád mě nutí najet 160+Km, abych postoupil od dudlíka výše.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Na "Položte otázku" / "Ask a question" se mi pořád pod tím nadpisem točí takové tečky (jakože načítání) a formulář nikde. Nebo jsi myslel jiný?
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Dík, tak to jsem byl dobře, jen mi nějaký doplněk blokoval tu nanorep miniaplikaci, kterou používají na otázky, takže jsem místo toho viděl jen loading kolečko.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Jak dlouho běžně trvá odpověď supportu? Je to teda teprve 4 dny co jsem psal, ale už mě ta skoro 3 týdenní důdlíková anabáze přestává bavit a rád bych nějaké info, jestli problém potvrzují a kdy se to nějak vyřeší.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Sdílí se tu někde skiny? Ideálně s náhledem? Jeden jsem si dělal, ale už je to dlouho a neumí mi zobrazit některé věci, tak bych možná použil už něčí. Hlavní problém defaultních pro mě jsou málo kontrastní silnice, takže se člověk musí hodně soustředit a není to na jedno mrknutí.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
GinBook: díky to vím, ale ten mi přišel zase moc omalovánkový. Já si vybral minimal a tomu jsem zvýraznil silnice tak, aby v různých přiblíženích bylo vše dobře vidět, ale aby se zachoval decentní a pokud možno minimalistický vzhled, který mám rád

jirys: díky. Zkusím zapracovat novinky (už jsem na ten skin tak 2 roky nesáhl) a pak se podělím.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Kdybyste někdo byl po reinstallu newbie jako já tak vám support vzkazuje, že je u nich všechno v pořádku a máte dál jezdit :lol: No nic, v pátek budu mít měsíční výročí jako dudlík :roll: Zkusil jsem to na Natalli teď trochu víc polopaticky, třeba se chytne.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message