Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by krizecek
Ahojte, chci se zeptat,da se někde změnit země, ze které pocházím? Nikde jsem nic nenašel. Waze jsem si instaloval na služebce mimo ČR, při instalaci si pamatuji, že jsem vyplňoval české telefonní číslo, jazyk čeština. A teď jsem si všiml, že v žebříčku své země se nezobrazuji, ale jsem v žebříčku země, kde jsem Waze instalovat :-(
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by kupony
Neplanuje waze moznost navolit si dialnicnu znamku? Napr. mam SK dialnicnu znamku ale nemam CZ. Idem raz za cas z BA do Brna... bolo by fajn, keby ma waze po SK navigoval po dialnici a na ten kusok od hranice do Brna navigoval mimo dialnice. To iste smer Vieden. Vsimol som si, ze v skodovke to maju v navigacii a je to celkom uzitocne. Takto na waze stale zakazovat toll roads a potom po pamati chodit po sk dialniciach a stale pocuvat, ako mam zliezt z nich dole je troska blbe.
kupony
Posts: 1
Send a message

Post by Kvasar
Ahoj zkus v nastavení facebooku odstranit aplikaci waze a pak to zkus přes waze zase připojit. mě to pomohlo...
Kvasar
Posts: 8
Has thanked: 8 times
Send a message
[img]<ShortURLOfTheImageYouJustCopied>[/img]

Post by L_B_sakoverife
Celé tohle šíleně dlouhé téma jsem nečetl a určitě se to už někde zmiňovalo.
V létě s chystám na dovolenou do Chorvatska a potřeboval by jsem si někde trasu naplánovat. Někde mimo Waze, na stolním PC. Jde k tomu použít Google? pokud ano, jakým způsobem tu naplánovanou trasu přednesu do Waze?
Díky za info
L_B_sakoverife
Posts: 5
Has thanked: 12 times
Send a message

Post by leo_the_king
Ahoj vespolek :)

řeším jeden UR, kdy to vypadá, že si navigace myslí, že nelze odbočit a vede uživatele jinudy než by mohla. Jedná se o odbočení ze směru Štefánikův most - Lanova třída. Snažil jsem se najít nějaký problém, ale dle mapy, vypadá vše v pořádku. Nebo se mýlím ?

Odkaz zde :
https://www.waze.com/cs/editor/#?%23%3F ... 59&env=row

Díky

Edit : UR zde : https://www.waze.com/cs/editor/?zoom=8& ... 89&env=row
leo_the_king
Posts: 5
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by leo_the_king
GinBook wrote:Dívám se na to, a .... nevím. vše je vpořádku.

Dělá to vždy, nebo jen v poslední době? Napadá mne jenom, že je to prostě rychlejší doprava než stát ve frontě na semaforu doleva. Ale nejsem místní, tak neznám situaci jak oc to bývá na daném místě zasekané.

V editoru je vše jak má být.
Ano, údajně pokaždé, když se má jet tímto místem. Díky za kontrolu :)
leo_the_king
Posts: 5
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by LiborPospa
Doplním jen vlastní zkušenost. Pokud ti v obci bez ulic ani jedna ze záložek nenabídne správný výsledek, doplň do vyhledávače i obec, pod kterou spadá (např. Třebčín 148, Lutín místo pouze Třebčín 148)

Odesláno z mého Huawei P8lite pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Někde to tu už Ginbook psal. Ví se o tom a pracuje se na nápravě, stačí vydržať ;-)

Odesláno z mého Huawei P8lite pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
MTB_Petik wrote:Jde nejak zamknout displej ale aby zustalo waze aktivni (nejaky screensaver, ...)? Krom samovolneho vypnuti waze v batohu na motorce, kde mam jen zapnute vystrahy (nepotrebuji treba ani navigivat), tak zapasim s tim, ze si napriklad rano na wifi najdu trasu a zapnu navigaci, hodim mobil do kapsy a kdyz dojdu do auta, tak tam mam namackano napriklad konfuguraci. Pokud tlacitkem na SGS5mini zmacknu tlacitko cimz se zhasne displej, tak zadny nahodny stisk neni, ale zase se mne vypne navigace a v aute musim na pomalych gsm datech zadavat trasu znova.
Nevím jak SGS5mini, ale můj Huawei P8 lite má v nastavení možnost označit aplikace, které se nemají po zhasnutí displeje vypnout. Takže v tvém případě nastavím cíl ve Waze, zhasnu displej a jedu. Jen fce automatického vypnutí waze při "nepohybu" při zhasnutém displeji nejde vypnout.
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Vadi58 wrote:A to nevidno len na PC? V Tapatalku to je pre každého viditeľné?

Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku
Ahoj.

Matně si vybavuji, že jsem přidávání fotek v Tapatalku v minulosti taky řešil a vyřešil tím, že jsem nesměl přidávat ten obrázek jako obrázek ale jako soubor. Zkus to.

Čavec. ;)
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message