Dík za zadání. Je to sice plánováno do 20.6.2016 (ne 20.4.) ale kdo ví, jak to dopadne...GinBook wrote:OK. když tak kontroluj, musí se to příští rok prosloužit.Carchelon wrote:Zadal jsem přes formulář uzavírku nadjezdu u Chvatěrub na 00811
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... s=90054762
od 22.10.2015 do 20.6.2016
Plís ček it...
http://www.mestokralupy.cz/aktuality/1274
Waze veličenstvo @ iOS | Focus kombi
Ahoj, chtěl bych nahlásit uzavírku silnice 416 Slavkov u Brna - Křenovice. Viz zde: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_regio ... 00506.html a nebo zde http://www.slavkov.cz/od-6-kvetna-se-kv ... krenovice/
Dík.
Dík.
[PRAHA] Z ulice Opatovská směr Centrum nájezd je omezení jak již v křižovatce (1 pruh ze 3), tak při nájezdu (1 pruh ze 2) to samé na sjezdu z D1 směr Opatovská a Chilská. Oprava vozovky.
Uzavírky mají být do 14.9. zatím se to tam solidně štostuje každý den. Více na dopravním infu.
Uzavírky mají být do 14.9. zatím se to tam solidně štostuje každý den. Více na dopravním infu.
Prosím o označení uzavírky V Praze, v ulici Kostelní směr Dukelských hrdinů. Posledních cca 20metrů je rozkopáno. V opačném směruje je úsek průjezdný: https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... s=57677143
Plánovaná uzavírka Zápská v Brandýse nad Labem se odkládá o týden - t.j. od 15.3. Zatím obousměrný provoz nepřerušen.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ilter=true
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ilter=true
GinBook wrote:posunul jsemchiron66 wrote:Plánovaná uzavírka Zápská v Brandýse nad Labem se odkládá o týden - t.j. od 15.3. Zatím obousměrný provoz nepřerušen.
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ilter=true
Ta uzavírka už platí od pondělí do 30.3.2016
Zápská v úseku od Ve Vrbičkách po kruháč jednosměrně.
Nerad prudím, ale jednosměrka je obráceně. Ke kruháči...vitj wrote:Nastavena
Můžete, prosím, někdo opravit uzavírku:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=0
V reálu to je jednosměrné od žel. vlečky po kruhový objezd. V editoru to ve správném směru ukazuje šipky, ale po označení jednotlivých segmentů to vypadá obousměrně. Waze naviguje v protisměru.
Psal jsem PM vitj, ale je mimo ČR.
Díky
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ueFilter=0
V reálu to je jednosměrné od žel. vlečky po kruhový objezd. V editoru to ve správném směru ukazuje šipky, ale po označení jednotlivých segmentů to vypadá obousměrně. Waze naviguje v protisměru.
Psal jsem PM vitj, ale je mimo ČR.
Díky
Uzavřený směr je ve skutečnosti od kruháku ke kolejím.
To je přesně ono..... pokud to bude fungovat i ve waze...vargosz wrote:OK, směr ke kolejím uzavřen... A opačný, tedy ke kruháku otevřen...
Re: Nový systém uzavírek (zatím pro ČR)