Post by LiborPospa
MTB_Petik wrote:Jde nejak zamknout displej ale aby zustalo waze aktivni (nejaky screensaver, ...)? Krom samovolneho vypnuti waze v batohu na motorce, kde mam jen zapnute vystrahy (nepotrebuji treba ani navigivat), tak zapasim s tim, ze si napriklad rano na wifi najdu trasu a zapnu navigaci, hodim mobil do kapsy a kdyz dojdu do auta, tak tam mam namackano napriklad konfuguraci. Pokud tlacitkem na SGS5mini zmacknu tlacitko cimz se zhasne displej, tak zadny nahodny stisk neni, ale zase se mne vypne navigace a v aute musim na pomalych gsm datech zadavat trasu znova.
Nevím jak SGS5mini, ale můj Huawei P8 lite má v nastavení možnost označit aplikace, které se nemají po zhasnutí displeje vypnout. Takže v tvém případě nastavím cíl ve Waze, zhasnu displej a jedu. Jen fce automatického vypnutí waze při "nepohybu" při zhasnutém displeji nejde vypnout.
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Vadi58 wrote:A to nevidno len na PC? V Tapatalku to je pre každého viditeľné?

Odoslané z Redmi 4X pomocou Tapatalku
Ahoj.

Matně si vybavuji, že jsem přidávání fotek v Tapatalku v minulosti taky řešil a vyřešil tím, že jsem nesměl přidávat ten obrázek jako obrázek ale jako soubor. Zkus to.

Čavec. ;)
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Jarda213 wrote:Zdravím, nějak nemůžu najít, jestli se už někdo neptal, tak se ptám :-) Neuvažuje se o tom, že by součást Waze byla možnost zapnout na mobilu kameru a nahrávat si jízdu? Díky.
Ahoj. Jsem jen L2 editor, ale o takové funkci jsem zatím neslyšel. Ale určitě se ti ozve i vyšší L [emoji3]. Ale proč reaguji? To je na tvém mobilu problém spustit kameru a Waze současně? Nebo ti jde jen o to, abys to měl v jedné apce, případně aby se dalo nastavit automatické nahrávání se spuštěním Waze?

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Musím se omluvit, nedošlo mi, že se kamera vypne po zapnutí Waze. [emoji53] Ale jak je napsáno výše, existují aplikace na nahrávání videa, které nahrávají i na pozadí. Tzn. na pozadí nahrávám, na displeji Waze. Nebo Waze na pozadí a jedu podle hlasových instrukcí a na displeji klasické nahrávání přes kameru. Dalším řešením by byl režim rozdělené obrazovky, ale to spousta aplikací včetně mé kamery zatím nepodporuje a Waze asi zatím taky ne

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Tak dnes jsem otestoval Waze v režimu rozdělené obrazovky a funguje na výšku i na šířku. Ale kamera ne, na to bude nutná jiná aplikace [emoji6]

Odesláno z mého Honor 8 Pre pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Zkus zamknout aplikaci v paměti. Se Samsungem nemám zkušenosti, ale u Huawei a Honor jsem dával Ignorovat optimalizaci baterie, zrušil jsem Ukončit po zhasnutí displeje a právě Uzamknout v paměti. Jestli tam nemáš ještě nějaký to nastavení v tom chytrým krytu.

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
T0M1KE wrote:Ahoj. Neviem, kde by som sa mohol toto spýtať, tak píšem tu. V Košiciach na Moyzesovej zmizli parkoviská. Zaujímalo by ma, či ich z nejakého dôvodu odstránil niekto z "vyšších úrovní", alebo len nejaký neznámy editor, ktorý nemal čo robiť. V prípade prvej možnosti to budem rešpektovať, ale v prípade druhej by som ich rád nakreslil znova. Radšej sa pýtam dopredu, než by som s niekym viedol kresliaco-vymazávaciu vojnu. :D
Myslíš tím že zmizely v editoru nebo v appce? Pokud v editoru - máš zaplou vrstvu Parkoviště?

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
To mě zlobí už dost dlouho. Původně jsem měl uložený obojí, pak se to po nějaké aktualizaci vymazalo i když ikony v mapě zůstaly, zkoušel jsem reinstalaci, dokonce i obnovení telefonu a nic nepomohlo. Až relativně nedávno jsem to zase po nějaké aktualizaci zkusil a uložil se aspoň Domov. Ale Práce se mi stále neuloží i když ikona v mapě je.

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Já mám Honor 8 64 GB (GinBooků [emoji1787])
Screenshot_20190926-122003.jpg
(29.71 KiB) Downloaded 225 times
Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by LiborPospa
Ivannii wrote:V mobilu je práce prázdná- píše to- nastavit a vyrazit. ALE- automatické nabízení cíle mi navigaci do práce nabídne a i na správné místo. Když se práci snažím zadat, tak napíše- uloženo. Systém to tedy zná, ale nezobrazí. A ani ji nemůžu použít ručně, protože pak to neví, kam. Ikonu v mapě taky mám, ale pokud ji chci použít pro navigaci - JET, tak to neudělá nic.
Mě po poslední aktualizaci zmizel a nejde nastavit ani ten Domov. Ikony v mapě jsou, ale jinak se mi to chová jako tobě

Odesláno z mého FRD-L19 pomocí Tapatalk
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message