Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Lukino_
Ahoj, pár noob dotazů :)

- Za jak dlouho se mi zobrazí body + pořadí, atd.. tady na webu a za jak dlouho v aplikaci. Za dva dny jsem najezdil dost km, nahlásil pár událostí a nikde žádný body nemám :oops:
Lukino_
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Lukino_
Díky za rychlou odpověď. Tak budu trpělivý.
Lukino_
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by M-T-L
Vedel by mi niekto poradit..? Mam novy mobil, nainstaloval som si waze a po zapnuti sa asi po dvoch, troch sekundach samo vypne.. Povolil som aplikacii vsetko co sa dalo, este aj reklamy, datove prenosy mam aktivovane, polohu samozrejme tiez, nepomohol ani reinstall a restart.. Na starom mobile aj tablete facha v pohode.. Netusim kde moze byt problem... System je novy android 8.1 OREO
Dik.
M-T-L
Posts: 1
Send a message

Post by ma5jkl
Ja mam tiez novacikovsku otazku.

Zaujimalo by ma ake rozne "nalady" si je mozne nastavit (mnohe su za zasluhy takze "nastavit" berte s rezervou) v klientovi.

Hlavne ma zaujima ta fialova jednooka diablovita ikonka. Vidim ich aj po cestach, tak som sa chcel spytat za ake zasluhy je pre vas dostupna?
A.. Su este nejake dalsie, ktore je mozne stretnut okrem tych co je vidiet v klientovi (nalady plus editorske)?
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
:-D mam rad vyzvy :-)

Vdaka Pista za info.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Nechcem zakladat nove vlakno a toto asi patri do kategorie novacikovskych otazok.

Chcem sa spytat ako mohlo vzniknut toto? https://www.waze.com/editor/?zoom=8&lat ... 57&env=row

Vsimnite si cervenu sipku na konci segmentu, ktora smeruje naspat. Na konci to nema ziadne zahnutie ani nic nezvycajne. Da sa to sice lahko opravit, ale este predtym by som chcel vediet ako to mohlo vzniknut. Ak je to nieco co mohol spravit clovek omylom, tak by som sa tomu rad vyhol v buducnosti.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vdaka za vysvetlenie :-) Ked je to take zaujimave tak to teda este dnes neopravim nech sa viaceri pozru :-D

EDIT: opravene
GinBook wrote:Mimo jiné nepotvrzené jednosměrky (křižovatky).
Celkom som nepochopil... Prave postupne upravujem jednotlive cesty podla skutocnosti. Ak mi nieco unika, tak kludne sem s tym nech po mne nemusi znova niekto opravovat novacikovske chyby.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Wed Dec 25, 2013 10:03 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vdaka,

sipky boli v stadiu riesenia. Opravene.
Predpokladam ze tie vykricniky su asi revcony? Je nejaky navod ako si to mozem ja s L2 skontrolovat kedze highlight mi to neukaze?
Myslim ze vlado_s mi uz kedysi spominal ze to vidiet az od L3.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
GinBook wrote:Ukazuje mi to toolbox. Ale dostal jsi mne, nevím jestli ti to jako L2 ukáže. Ano jsou to revcony.

Teď koukám, že až L3. Vlado má pravdu. Takže moje omluva za upozornění.
Cize zobrazit si ich neviem... Viem ze vznikaju (vacsinou) ked sa zjednosmeruju segmenty, ale ako sa odstranuju/opravuju? Mozno raz budem aj ja L3 a potom sa mi tato rada hodi.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dakujem Guri za doveru :-) ale:
- stale som novacik a na L3 sa zatial necitim
- EA mam momentalne 5189.91 km², a to vsetko som si poctivo vyjazdil, cize mam co upravovat aj bez AM ;-)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»