https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 22.1335594
Mis teema selle nimega on?
Mis teema selle nimega on?
Pigem on probleem, et otsides "Tallinn airport", siis ei paku ühtegi Waze'i tulemust välja. Eesti keeles otsides leiab, aga sellest pole välismaalasele kasu.kriimsilm wrote:See on üks ajuvabam asi Waze poolt, näidata mingit Google lennuvälja centrit Waze otsingus! Meie CM ilmselt ägab selle jamahunniku all.ents7 wrote:See on Google teema
Tegelikult Waze lennujaam juhatas ju õigesse kohta!?
Google oma oli ju seal keset ruleerimisteed. Waze ka loll annab google tulemuse esimeseks otsingu vasteks. Ja siis juhatas paljusid angaaride tagant kinnisele alale.
Ma muidu tegin googlele ka ettepaneku see navi markeri asukoht reisiterminali juurde viia, et siis savi kelle tulemuse Waze otsingus esimeseks annab, aga see oli paar nädalat tagasi ja ma arvan et paar kuud seal midagi ei liigutata.
Aga miks Waze omale on pandud (WRONG LOCATION!!!) ma ei tea- peaks ju just õige olema?
EDIT: Tegelikult hea mõte kriimsilma poolt, aga arvan et pooled seda teksti seal keset põldu lihtsalt ei pane tähele.
Ma korjasin selle Wrong locationi kommentaari nüüd ära, sest terminal on LIVEs. Nüüd on igaühe oma valik, kas sõidab terminali juurde või otse ruleerimisrajale.
Töökaaslane miskipärast mõtles, et just inglise keeles oleks seda parem otsida. Miks, ei tea, aga just inglise keeles otsides on esimene ja ainus tulemus Google'i oma vale asukohaga. Eesti keeles on Waze oma esimene.kriimsilm wrote:Siiani pole inglisekeelseid kaebusi näinud.Mikk36 wrote:Pigem on probleem, et otsides "Tallinn airport", siis ei paku ühtegi Waze'i tulemust välja. Eesti keeles otsides leiab, aga sellest pole välismaalasele kasu.
Re: Lukus teed