Post by Mikk36
Tõstatasin selle, kuna mulle Skypes üks tuttav kommenteeris seda kaardil just punase ringiga, et mis värk on.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
kriimsilm wrote:
ents7 wrote:See on Google teema :lol:
Tegelikult Waze lennujaam juhatas ju õigesse kohta!?
Google oma oli ju seal keset ruleerimisteed. Waze ka loll annab google tulemuse esimeseks otsingu vasteks. :o Ja siis juhatas paljusid angaaride tagant kinnisele alale.
Ma muidu tegin googlele ka ettepaneku see navi markeri asukoht reisiterminali juurde viia, et siis savi kelle tulemuse Waze otsingus esimeseks annab, aga see oli paar nädalat tagasi ja ma arvan et paar kuud seal midagi ei liigutata. :D

Aga miks Waze omale on pandud (WRONG LOCATION!!!) ma ei tea- peaks ju just õige olema?

EDIT: Tegelikult hea mõte kriimsilma poolt, aga arvan et pooled seda teksti seal keset põldu lihtsalt ei pane tähele.
See on üks ajuvabam asi Waze poolt, näidata mingit Google lennuvälja centrit Waze otsingus! Meie CM ilmselt ägab selle jamahunniku all.

Ma korjasin selle Wrong locationi kommentaari nüüd ära, sest terminal on LIVEs. Nüüd on igaühe oma valik, kas sõidab terminali juurde või otse ruleerimisrajale. :D
Pigem on probleem, et otsides "Tallinn airport", siis ei paku ühtegi Waze'i tulemust välja. Eesti keeles otsides leiab, aga sellest pole välismaalasele kasu.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message

Post by Mikk36
kriimsilm wrote:
Mikk36 wrote:Pigem on probleem, et otsides "Tallinn airport", siis ei paku ühtegi Waze'i tulemust välja. Eesti keeles otsides leiab, aga sellest pole välismaalasele kasu.
Siiani pole inglisekeelseid kaebusi näinud.
Töökaaslane miskipärast mõtles, et just inglise keeles oleks seda parem otsida. Miks, ei tea, aga just inglise keeles otsides on esimene ja ainus tulemus Google'i oma vale asukohaga. Eesti keeles on Waze oma esimene.

Üllatav on see, et see inglisekeelne nimi oli juba olemas Waze punktil alternatiivina, kui ta mulle seda raporteeris.
Lisasin terminalile samuti inglisekeelse nime ning igaks juhuks tegin ka väikese muutuse suvalisel elemendil läheduses, et tile update tagada antud piirkonnas.
Mikk36
Posts: 566
Has thanked: 9 times
Been thanked: 93 times
Send a message



Post by mikupoiss
Siin vaja uue juurdepääsutee ja Telliskivi ühenduse pöörded ka paika saada :)
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =264276349

Iseenesest väga kehva pöördega koht. Tee läheb majale nii lähedalt ja peeglit vms ka veel pole pöördel.
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
Päris kohalik pole, aga palju liikumist Tallinna erinevate linnaosade vahel küll.
Kliendid jne.
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
Palun siin minu kommentaari vaadata ja võimaluse ära teha see.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =252249949

See aitab ka viimase hetke äkkmanöövreid vältida.
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message

Post by mikupoiss
Keegi on siin juba toimetanud aga Suur-Sõjamäel on teeremont käsil järgmise aasta juulini.
Täpsemat infot oleks vaja. Hetkel vist jäetud nagu on.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =236057782
mikupoiss
Area Manager
Area Manager
Posts: 851
Has thanked: 160 times
Been thanked: 102 times
Send a message