Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mousepl
16.04.2016: Dodano wykres limitów prędkości
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message


Post by mousepl
Dzięki, muszę poprawić bo pierwszy miesiąc w wykresach google to 0... Całkiem zapomniałem :D
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
@TWBudrys jeśli masz jakiś fajny szablon albo wizję na wygląd strony to daj znać ;)
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mrcnlsk
A co z Zabrzem i Gliwicami?
mrcnlsk
Map Raider
Map Raider
Posts: 136
Has thanked: 68 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by mrcnlsk
:-( a jest szansa na dołożenie? bo mam kilku znajomych w Zabrzu zachęconych przeze mnie do Waza i jeżdżą w miarę regularnie
mrcnlsk
Map Raider
Map Raider
Posts: 136
Has thanked: 68 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by mrcnlsk
A czy coś w sprawie poszerzenia GOP słychać?
mrcnlsk
Map Raider
Map Raider
Posts: 136
Has thanked: 68 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by mrcnlsk
Chciałbym zapytać o GOP w statystykach. jaki jest dokładnie obszar, który obejmuje statystyka dla GOP. Mam wrażenie, że conajmniej część Zabrza nie jest włączona w statystyki. Na czym opieram to wrażenie? Przeprowadziłem takie doświadczenie. Dysponując w domu trzema telefonami z Wazem włączyłem aplikację na wszystkich trzech przebywając w południowej części Zabrza gdzie mieszkam. Potem sprawdziłem statystyki i nic... Żadnej zmiany w górę a jeszcze spadek. Ilość użytkowników od godz 22:30 do 22:40 spadła z 9 do 7. W tym czasie miałem włączonego Waze'a na trzech urządzeniach. Biorąc pod uwagę że mogło się to zbiec z wyłączeniem większej ilości aplikacji u innych użytkowników wyłączyłem trzy aplikacje po 22:40. Na wykresie w tym czasie jest pozioma kreska. Oczywiście to też może być jeszcze zbieg okoliczności. W tym czasie mogło się włączyć trzech innych użytkowników. Czy to już nie za dużo zbiegów okoliczności?
Na podstawie takiej obserwacji myślę że conajmniej południowa część Zabrza nie jest liczona w statystykach. Czy da się jakoś upublicznić w formie mapki obszar, który liczony jest do statystyk GOP?
mrcnlsk
Map Raider
Map Raider
Posts: 136
Has thanked: 68 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by mrcnlsk
U mnie też są :-) wersja zwykła zaktualizowana wczoraj. Jechałem w Zabrzu
mrcnlsk
Map Raider
Map Raider
Posts: 136
Has thanked: 68 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by mto6
No nieźle, razem ponad milion mieszkańców. Więcej ma tylko Warszawa, więc powinno się coś pojawić. :)
mto6
Area Manager
Area Manager
Posts: 408
Has thanked: 37 times
Been thanked: 41 times
Send a message
BUZI

[img]https:///EFna5T[/img] [img]https:///ZPXMBb[/img]