Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by honzajs122
Mildak1 wrote:Freedit 1930 Mildak1
výška 1 - opraveno
spousty zbytečných geometrických bodů - nějaké jsem odmazal, ale podle mě zbytečné nebyli.
připadá mi to někdy podobný, dohadujeme se , jestli o jeden lomový bod na landmarku s JZD je moc a vedle les jich má "zbytečných" 10x tolik.
Komunikace v areálu bych ale dělal co nejjednodušší ... taky bych pár bodíků v tvém případě vypustil...
ale to je věc názoru, AM má vždycky pravdu :D
honzajs122
Posts: 20
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by honzajs122
Janek250 wrote:F1579 Honzajs122
chce to ubrat na kvantitě chrlení freeditů a před odevzdáním ke kontrole si to po sobě zkontrolovat. Přečíst si Wiki není taky od věci, doporučuji každý den kapitolu.
Tady máš výšku 1.
V zadání je i G (Geometrie) té si taky moc nedal...
Pořád nechápu, jakou kdo chcete geometrii. Posledně jsem dostal za zbytečné body na landmarku i segmentu. Pokud má landmark odrážet, v případě areálu, skutečnost, tak musí aspoň opsat plot..neboli vnější hranici. Potkal jsem landmarky, které doslovně obkreslují budovu ...tak vážně nevím
honzajs122
Posts: 20
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by honzajs122
Janek250 wrote:to Honzajs122: Mluvím teď o geometrii segmentů, zapni si vrstvu GPS stopy, zkontroluj jestli nejsou posunuté satelitní snímky a uprav geometrii segmentů. btw výmluva typu "ale oni to mají..." mi přijde jak z mateřské školky. Nevím co za landmarky potkáváš, ani kdo je autor ani kdy je dělal. Nejspíš jsou špatně, v mapě je bambilion landmarků a segmentu, z toho trilion potřebuje "zásah" dobrého editora!

To All: Vím že kritika se špatně poslouchá, věřte ale že kontroloři (kteří dělají kontroly ve svém volném čase místo editování) nemají osobní zájem na tom vás kritizovat. Jsme na stejné lodi, máme stejný cíl ;)

Odesláno v pohybu z tabletu či mobilu ;)
Já s tím problém nemám, ale v diskuzi si chci vyjasnit co a jak. Jeden příklad landmarku je tady: https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 54.2066953 nutně musím podotknout, že by se mi to líbilo víc, než nějaká beztvará placka na celý areál.
honzajs122
Posts: 20
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by honzajs122
ArgiCZ wrote:Freedit 999 Honzajs122
chyby

tohle není ulice Rybník - ty uličky jsem tam nedělal, to mi uniklo, na tomto segmentu jsou navázané nějaké čísla orientační od garaží, takže co s tím ??
obecně bych volil mezi garáženi uličky na parkovišti - viz předchozí

další uzel navíc - je tam změna rychlosti, nicméně jsem to polámal trošku jinak
honzajs122
Posts: 20
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by jaden_cz
FE 448: Prosím o odemknutí těchto segmentů. Díky.
jaden_cz
Posts: 6
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janek250
freedit05.jpg
Printscreen vrstvy Freedit v editoru, přidána záložka
(177.15 KiB) Downloaded 3336 times
Připravujeme "komiksový" tutoriál.

Dodržujte prosím gentlemanskou dohodu, Freedity jsou určeny nováčků, po uplynutí doby "rezervace" pro nováčky může editovat kdokoliv (dejte vědět přes formulář ať případně smažeme z tabulky).

K zobrazení míst v mapě je potřeba nainstalovat script ke stažení ZDE

V editoru na záložce jsou všechny potřebné odkazy. Na tabulku z které čerpáme data, Formulář pro přidání nového Freeditu, nebo Formulář k přihlášení / změně stavu Freeditu.


Rád bych připomněl, že duchovním otcem celé myšlenky je Grepa, já, Petinka1 a d2-mac jen koumáme nad technickým nástrojem.

Připomínky, chyby a nápady nepiště sem ale do vlákna o scriptu. Předem všem díky :geek:
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
Ahoj, pár postřehů čeho jsem si všiml

F349 : krizecek
kontrola názvu vně a mimo obec, podle naší vrstvy obce jsou tyto segmenty mimo obec... Permalink

F315 : invisible71
kontrola hranic obce. Jsou špatně, prosím zrušit název obce na tomhle segmentu Permalink

F52 : krizecek
zkus vypnout vrstvu silnice a zapnout vrstvu experimentální silnice, jde tam vidět rozdíly typu segmentu...
segment s poplatkem Permalink
kontrola názvu a typu segmentu Permalink
tady bych možná zvolil typ "ulička na parkovišti" Permalink
tady možná taky Permalink
tohle je za branou, typ private/soukromá Permalink
mám to mimo EA nevidím všechny detaily, ale možná zbytečné juntiony/uzle Permalink Permalink

F60 : krizecek
zbytečný uzel Permalink
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
Hoj všem, opět pár postřehů (můžou být chyby nebo taky ne)

F76: MarieGar
prosím o kontrolu červených šipek SHIFT+Z svítí tady na mě 3x
typ tenhle segment Permalink asi private/soukromý
nevím kam až máš EA ale tenhle segment Permalink vede i dál na sever

F349: krizecek
jo bylo to vizuálně podle waze vrstvy, otevřeně přiznám že při tom časovém presu v kterém jsem to kontroluju jen zběžně. Tohle je Grepova doména, ale ten má teď bohužel uplně nejmíň času. Snad brzo bude, chybí nám tu :(

F273, F292, F298: schimi-cz
konzultováno live v chatu.

F358, F356, F348: krizecek
konzultováno live v chatu.

F17: Kmochy11
koukám, že sis už udělal výlet, díky. Zvážil bych možnost zamknout to co jsi udělal na L2 aby to Mildak1 znova neposlal z kopce až k plotu kde roste kopr...
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
F232+233
Grepo myslím že jako příklad stačilo dokreslit jeden... ale alespoň sis procvičil propojování segmentů :D Tak ještě 1/3 a budeš L2 ;)
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
grepa wrote: No jo, když tam bylo toliko krásných editů, tak jsem se neudržel a spustil jsem se ;). Asi bych se měl jít léčit :?. Nevíte o nějakém terapeutovi na léčbu závislosti na Waze? OK příště si dám pozor :D.
Ahoj, já jsem Janek a jsem Wazekoholik
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message