Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Kielce i okolice

Post by MarcinHappy
Witam,
Tworzę ten temat, aby przenieść z innego dyskusję dotyczącą ulic w Kielcach.
Proponuję wymieniać się informacjami odnośnie nowo dodanych dróg, zmian wprowadzonych na mapach.
Pozdrawiam Marcin
MarcinHappy
Posts: 17

POSTER_ID:3340389

1

Send a message

Post by MarcinHappy
Narysowałem na mapie Świętokrzyską między Al. Solidarności, a Warszawską, wraz z fragmentem S74 (na tym samym odcinku) - budowa ma się ku końcowi, a nawigacja nie wprowadzi na drogę, która nie ma końca :D Po ukończeniu inwestycji sprawdzę jeszcze, czy w prawidłowych miejscach są połączenia i wywalcuję resztę drogi. Mam nadzieję, że do tego czasy już uporają się z updatami map. :D
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by MarcinHappy
Termin zakończenia prac przy budowie drogi to o ile dobrze pamiętam 25 listopada, później jeszcze odbiory techniczne. Narysowałbym całość, jako bez przejazdu (przynajmniej na razie, żeby nie prowadził przez zamkniętą drogę), ale nie jestem pewny, co do dalszego przebiegu drogi.
Z większymi problemami już się uporali, aktualna wersja mapy jest z 30.10, następna aktualizacja za około 4 dni, będzie obejmowała wszystko do 7.11
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by MarcinHappy
Dodałem S74 na całej długości, ewentualnie poprawka będzie poprawka po kilku przejazdach, jak już otworzą :lol:
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by MarcinHappy
Z Czarnowskiej narysowałem dwie jednokierunkowe drogi, bo aby wjechać na rondo trzeba się ustawić na lewym pasie, a żeby jechać do IX wieków Kielc na prawym. Wcześniej wskazówki głosowe były bardzo nie jasne ;)
Przy przejeżdżaniu przez skrzyżowanie z Paderewskiego nie powinien podawać żadnych informacji, bo tam możliwość wjazdu z ronda i Czarnowskiej ma tylko "komunikacja zbiorowa". Kiedyś wprowadzałem tam więcej zmian, ale nie wszystkie zostały zapisane, a nie miałem ostatnio czasu, żeby zrobić je od nowa. Rondo raczej należy zostawić, ale właśnie z niższym priorytetem, później będzie łatwiej "posprzątać" :D
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by MarcinHappy
Patrzyłem, co do Mielczarskiego, wydaje mi się, że tam jest dwu kierunkowa, ale muszę jeszcze przejechać tam jak będę w okolicy i spojrzeć dokładnie, wtedy poprawię i zamknę ;)
MarcinHappy
Posts: 17
Send a message

Post by nysander
Jak wygląda sytuacja w Kielcach obecnie? z pobieżnego przeglądu wydaje mi się, że całkiem nieźle.

Jak coś to mogę czasem pomóc bo od niedawna jeżdżę z waze po Kielcach i okolicy. Brakuje mi nawigowania po pełnym adresie.
nysander
Posts: 8
Send a message

Post by rlpl
Sugerowałbym, żebyś raczej dorysował tę drogę od razu jako kompletną. Przy obecnych opóźnieniach wydaje mi się bardziej prawdopodobnym, że mapy obejmujące dzisiejsze zmiany pokażą się po zakończeniu remontu, niż odwrotnie. Kiedy ma być otwarcie, 21 listopada?
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

Post by rlpl
OK, w takim razie lepiej poczekać. Nie ma za bardzo sensu rysowanie drogi bez przejazdu, lepiej od razu normalnie, albo poczekać. Miałoby to sens chyba tylko wtedy, gdybyś się szykował do otwarcia jakiegoś długiego albo skomplikowanego odcinka, z którego narysowaniem nie wyrobiłbyś się w 3 dni i z tego powodu chciałbyś rozłożyć sobie pracę na dłużej, a jednocześnie gdybyś się zdecydował rysować bez przejechania go. Nie mówię, że się nie da, bo można np. znaleźć dokładne plany w Internecie albo przejechać się przez plac budowy na rowerze, tylko pytanie czy warto się poświęcać dla narysowania mapy 4 dni wcześniej, skoro przez te 4 dni pewnie i tak nikt z niej nie skorzysta.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

Post by rlpl
To jest, a właściwie był, mój wynalazek, na wzór oryginału. Pisałem już kiedyś, że Kielce całe są w remoncie i żeby nie rysować po swojemu, jak się nie zna sytuacji na bieżąco. Nie było wtedy żadnego AM, więc nie chciałem kasować istniejącego ronda, dorysowałem tak, żeby kiedyś łatwiej było posprzątać. Ale widzę, że koledzy coś tam dorysowali ostatnio, proponowałbym zweryfikowanie i poprawienie, skoro już jesteście area managerami. Czy tam jest tak, że już na Czarnowskiej trzeba zająć odpowiedni pas w zależności od tego, czy chcemy zjechać w IX Wieków Kielc, czy w Okrzei, i później na rondzie (dużym) już jest za późno na zmianę pasa ruchu? Jeśli tak, to może rzeczywiście 2 oddzielne nitki przy wjeździe z Czarnowskiej w rondo miałyby sens, bo w normalnych warunkach raczej się nie rysuje każdego pasa osobno. Wjazd z Paderewskiego (zamknięty w obie strony, jeśli dobrze pamiętam) został pocięty na nakładające się kawałki, zgłaszające błąd "Road contained in another road". Nie wiem co o tym sądzicie, ale moim zdaniem w tym miejscu przydałby się komunikat głosowy, że trzeba jechać dalej rondem, żeby kierowca nie miał wątpliwości, że w Paderewskiego ma nie wjeżdżać.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.