Post Reply

Proč nemůžu upravovat některé silnice

Post by jakudo
Chci upravit všechny nájezdy/sjezdy na/z dálnice, protože jsou dost často špatně popsané (každopádně o to mi teď nejde). Narazil jsem teď třeba na jeden sjezd na benzínku, který je celý zešedlý a já ho nemůžu upravit. Všechny silnice okolo (včetně dálnice) můžu, ale ten sjezd, který chci ne. Netušíte někdo proč?

Konkrétně tento:
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... s=61118323
...sjezd na benzínku z D1 směr Brno.
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:1031952

1

Send a message

Post by fotrik
Jak spatne nebo nekvalitne? Co se ti konkretne na tomto miste nelibi?
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
LiborA wrote:mapové podklady Bingu jsou totiž asi stejně kvalitně osazené (rektifikované) jako je přesná váha u zelináře, tj. plus mínus autobus (někde je polohová chyba i skoro 200m - např. Rakousko, na Moravě to je běžně cca 20-30 m, atd.)
"Někde" a tam treba postupovat opatrne. Miestami su aj uplne spravne a vtedy je radost s nimi pracovat. Urcite je dobre vediet, kde je to ako a podla toho sa zariadit. Vieme ze OpenStreetMap pouziva tie iste Bing snimky ako Waze. Na Slovensku niekto importoval do OSM mnozstvo budov z Katastra nehnutelnosti (katasterportal - kapor) a tieto su dobrym indikatorom toho, ako dobre su tie-ktore oblasti napasovane na realitu. V Cechach, na Morave a Sliezsku... ;) to mozno je napodobne.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by jakudo
No to je super :( Asi bych to sice i pochopil, ale když je to tam špatně nebo nekvalitně provedené, tak jak to můžu opravit? Kde si můžu zažádat o nějaké vyšší oprávnění?
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
No byl tam třeba špatně ten přejezd dálnice (ten teda opravit zrovna šel), ale třeba ten sjezd k té benzínce (směr Praha -> Brno) má podle mě špatnou geometrii a nebylo by od věci to trošku poupravit.
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Jasný, není to velký rozdíl, ale když už tam v okolí něco dělám, tak chci, aby to tam bylo pokud možno co nejpřesnější...
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by libora
tak jsem Ti to odlokoval, aby ses mohl vyřádit :D
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Skuhrov je tam proto, že jej jich v ČR víc a někdo prostě označil dva různé Skuhrovi stejně (ve wiki je popis jak to řešit "bezproblémově") a systém "natáhl" Skuhrov" mezi těmi dvěma výskyty :(
To je tak, když se do editací pouští lidi, co si neuvědomují všechny možné problémy, proto upřesni přesně co chceš opravit a já Ti to pak odemknu. Zenklova je přeci jen dost dlouhá a celou ji určitě odemykat nebudu.

Hezké svátky všem
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
na úpravu křivek silnic podle map Bingu se "vykašli" - mapové podklady Bingu jsou totiž asi stejně kvalitně osazené (rektifikované) jako je přesná váha u zelináře, tj. plus mínus autobus (někde je polohová chyba i skoro 200m - např. Rakousko, na Moravě to je běžně cca 20-30 m, atd.)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině