Post Reply

Častější nesmyslné kolony

Post by martinkolar
Ahoj,

V Holešově na srazu zazněl i problém s tím, že poslední dobou se častěji objevují kolony (barevné ulice) v místech, kde by kolona podle logiky neměla vzniknout. Dneska se mi stalo, že než jsem zaparkoval, tak už na wazu svítila celá ulice žlutě (ne, neparkuji půl hodiny). Nezměnilo se v tomto nějak chování? Pokud ano, tak to aktuální je fakt špatný :/

Resp. nezačli jste to někdo taky pozorovat?
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times

POSTER_ID:7953277

1

Send a message

Post by ma5jkl
DaV_003 wrote: modra trojka (predpokladam ze to je 3x palec nahoru od kolem-jedoucich)
to znamena viac vodicov nahlasilo rovnaku udalost relativne blizko seba (myslim ze sa jedna o udalosti na rovnakom segmente) a v tom pripade sa tie udalosti zlucuju do jednej ikonky akurat pribuda to modre cislo
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Je to sice jedna z teorii, ale skor mam pocit ze sa znizili nejake thresholdy a teda staci jedno?, dve?, tri?(cisla som si vymyslel a urcite su rozne pre rozne kategorie segmentov) pomale auta a uz vznika toto.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
DaV_003 wrote: K tomu bych mel dotaz/poznamku:
v posledni dobe zacaly chodit "podekovani" za hlasene udalosti. Predpokladam, ze se generuji na zaklade klepnuti dalsich uzivatelu na "palec nahoru". Jestli se pletu tak mne opravte.
Ja v tom vidim trochu problem, protoze "palec nahoru ma slouzit jako potvrzeni a prodlouzeni trvani dane udalosti, ne? Jenze ted to muzou uzivatele zacit chapat jako cestu k podekovani... coz bude kontraproduktivni.
Mozno si stojim na kabli, ale nejak nechapem v com je ta kontraproduktivita. Ved predsa tym ze niekomu podakujes, len potvrdis ze dana udalost tam stale je. Nerozumiem co si myslel tou "cestou k podakovaniu".

a btw podakovania za nahlasene udalosti chodia uz par rokov (no mozno tam bola chvilocku pauza ale to mali len nieco rozbite)
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Hmm, u mna zasadne plati ze sa vyhybam IBA kolonam, na ktore nevies dat podakovanie. Vsetky ostatne hlasenia nemaju vplyv na planovanie mojej trasy. Ak aj je niekde nehoda no nevytvorila sa kvoli tomu kolona nemam dovod sa tomu miestu vyhnut. Obdobne to plati pre odstavene auta, prace na ceste alebo aj pocasie.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
prave som chcel postnut tiez zopar screenov, ale pozeram ze je tu toho aj tak dost..... takze napiste ma do zoznamu stazovatelov
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
vitj wrote:Sice to není dokonalé, protože to rozlišuje algoritmus, ale nepředpokládám, že jsou do waze dodávaná jiná data než od aut.
Mna by velmi zaujimal ten algoritmus, ktory vie ci sedim v aute, elektricke alebo na bicykli, ked mu nemam sancu to nijak povedat... Podla mna nie je realne odlisit v akom dopravnom prostriedku sedis, ked to aplikcia nepodporuje (opravte ma ale asi ani gugl maps nemaju moznost nastavit si v com sedim).
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MajkiiTelini
To mi připomíná, že jsem zachytil taky tajímavou anomálii- už je to sice skoro měsíc starý, ale na tamějších silničkách to mohl vygenerovat jeden jediný pomalý uživatel...
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 855
Has thanked: 101 times
Been thanked: 251 times
Send a message
Attachments

Post by martinkolar
Záškodníci! Ale dneska jsem po Brně narazil na 3 ulice, který jsou červený a nikdy k tomu nemají a (po projetí) ani nebudou mít důvod. Pak to kazí dojem z dobré navigace :/

Btw., je to tak měsíc, max. měsíc a půl zpátky co se tohle děje.
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by martinkolar
Tak dneska jsem v Brně narazil asi na 6 míst po 18. hodině s "kolonou"…
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message