Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problém

Post by
Ahoj všem, mám problém s načítáním bodů. Např. za červenec, ujeto s Waze více než 4 tis km ale načteno méně než 1 tis, jízda každý den, v jednom týdnu více než 1,3 tis.
V Dashboardu, některé jízdy zaznamenány nejsou vůbec, některé jízdy jsou uvedeny s 0 najetými km.
Nezískal jsem ani prémii za 4 dny jízdy v jednom týdnu, ani za najetých 500 miles za týden. Dle mého problém trvá více jak 4 měsíce.
Mobil (IPhone4) se zapnutou aplikací vozím na předním okně a čas od času kontroluji, se signálem problém nemám.
Poradí mi někdo ? pokud je zde této problematice věnována samostatná sekce, prosím o nasměrování, hledal jsem, ale nenašel.
Díky

POSTER_ID:1385927

1

Send a message

Post by fotrik
Vzhledem k tomu, ze to trva delsi dobu, je nejlepsi napsat na alpha@waze.com.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by fotrik
jojozba wrote:
guri211 wrote:Funguje to jedine prepojenim s facebook kontom. Ked zadas svoje facebook udaje a niekto z tvojich facebook friendov pouziva waze (a ma to tiez sparovane s facebookom), tak sa ti zobrazia ich ikonky s logom facebooku + vies si ich pozriet v scoreboarde.
Mam viacerych priatelov na FB ktory pouzivaju WAZE.
Ale vo WAZE niektorych medzi FB priatelmi nevidim.
Kde moze byt problem ?
Ti, co je nevidis, se musi ve Waze aplikaci nebo v Dashboardu prihlasit na FB.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
Martin_iPhone wrote:Zdravím, mám jeden problém a to že když chci válcovat novou silnici, tak mi to nefunguje! Nikdy jsem s válcováním neměl problém.
Ked uz si tu, tak skus tu, ale musis byt trochu konkretnejsi, nez "mi to nefunguje"...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Martin_iPhone wrote:Tak po zapnutí Waze a jízdy bez navigování po najetí na silnici která není na mapě, tak zapnu válcovat novou silnici, ale buldozer se neaktivuje a stále se mi zobrazuje auto!Zkoušel jsem to i s navigací, ale taky nic.
Ides v smere kolmom na povodnu cestu, alebo rovnobezne a pomerne blizko (do 50 m od) povodnej cesty a auto ostava prilepene na nej?

Aka je verzia tvojeje iPhone aplikacie? (Tu uz by sa mohli zapojit nejaki iPhone testeri.)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
HomeAmateurPhotos_com wrote:A ještě mám jeden dotaz ohledně přidání přítele do waze? Nemohu přijít jak na to!
Ja som usudil, ze to nefunguje. Skusil som si z menu klienta poslat pozvanie na jedno svoje tel. cislo, prisla mi nejaka SMS sprava v anglictine ze (zjednodusene) "chodte na Waze je to super atd.", ale waze by sa v zivote nedozvedelo, ze niekto na toto vseobecne, neosobne a anonymne pozvanie zareagoval registrovanim sa...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Dalsia zalezitost vo Waze, ktorej konecne po pol roku rozumiem :lol:

Zial ani za toto mi FB nestoji... :-) takze tychto 200 bodov naozaj nebude
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
jojozba wrote:Je to mozne, ze su to pozostatky z predoslych cielov.
Ved po zapnuti Waze sa pozeraj na displej, co vypisuje...
jojozba wrote:Ale ked si navigaciu nezapnem, preco mi ju nutene spusti ?
Oni to volaju "ficura". A da sa to zakazat.
jojozba wrote:Skusim vymazat posledne miesta v navigacii a zajtra dam vediet.
Co si pamatam staznosti ludi, toto nepomoze. Dokonca bol jeden, rozisiel sa s frajerkou, vyhodil ju z navigatora a zrazu mu ju naviator zacal sustavne ponukat :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Ked sa zobrazi dialog "Ahoj Tyaty, chces ist do ....?", mam k dispozicii dve tlacidla: vpravo "Ignorovat", vtedy sa ten dialog pre jednu trasu zatvori, vlavo (nepamatam si nazov), vtedy sa komplet zrusi ponukanie tras.

Skus vypnut "Ucit sa caste trasy".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by guri211
Je to znamy bug verzie 3.0.1, vedia o nom a riesia ho.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Funguje to jedine prepojenim s facebook kontom. Ked zadas svoje facebook udaje a niekto z tvojich facebook friendov pouziva waze (a ma to tiez sparovane s facebookom), tak sa ti zobrazia ich ikonky s logom facebooku + vies si ich pozriet v scoreboarde.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia